PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5429}

W ciemnościach

Entre tinieblas
7,2 3 834
oceny
7,2 10 1 3834
7,0 4
oceny krytyków
Pośród ciemności
powrót do forum filmu Pośród ciemności

.. a ja to kocham! :D

Chus boska jak zwykle, ta kobieta jest niezwykła ;)

ocenił(a) film na 9
szuwarcia

Dzięki Twojemu komentarzowi obejrzałem ten film i muszę przyznać, że od czasu Monty Pythona nie śmiałem się tak bardzo podczas oglądania filmu:D Mistrzostwo świata! 9/10

ocenił(a) film na 9
kosa480

da! mam to samo ;)

ocenił(a) film na 10
szuwarcia

o maj fakin gasz!! ten film wbił mnie w ziemię!!! :D re we la cja!

ocenił(a) film na 10
szuwarcia

Pokręcony i absurdalny film ale rewelacyjny :) już same imiona zakonnic same mówią za siebie, albo fakt że jedna zażywa heroinę, druga kwas, trzecia jest ukrytą pisarką, autorką bardzo poczytnych powieści, a czwarta lubi sobie pogrywać na bongosie podczas karmienia ich klasztornego tygrysa... Tylko Almodovar potrafi coś takiego wymyślić :)

ocenił(a) film na 7
szuwarcia

Powiedzcie mi proszę, jak przypuszczacie co Pedro brał pisząc scenariusz do tego filmu? Bo ja też bym chciał tego specyfiku spróbować... :P SZOK! Ale ak czy inaczej tygrys wymiata...
Ps poza tym bosko zagrana rola siostry-heroinistki, mam tu na myśli oddanie jej grzesznego pożądania wobec Yolandy, nie jest nachalna, jest delikatna, prawdziwa.

malkavian4

A ja pierwszy raz nudziłam się na filmie Almodovara. Nie wiem, czy tematyka nie taka, czy bohaterki nie takie, ale mam nadzieję, że to jedyny film tego reżysera, który podziałał na mnie tak usypiająco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones