PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5429}

W ciemnościach

Entre tinieblas
7,2 3 834
oceny
7,2 10 1 3834
7,0 4
oceny krytyków
Pośród ciemności
powrót do forum filmu Pośród ciemności

pośród ciemności

użytkownik usunięty

Entre tinieblas to wspaniały film. Szkoda, że praktycznie nie do zdobycia. Jest tylko jedna znana mi wypożyczalnia, w której tytuł jest dostępny. Ale spod lady, a i kopia już nie bardzo... Do wiadomości redakcji: w filmie występują:
Carmen Maura
Chus Lampreave
Marisa Paredes
...
Film opowiada o pewnym zakonie w centrum Madrytu, gdzie schronienie mogą znaleźć nawet najbardziej zagubione niewiasty. Z resztą same siostrzyczki nie są święte... Jedna hoduje tygrysa, druga pisze w tajemnicy harlequiny, trzecia zarzywa regularnie kwasa... Almodovar w szczytowej formie. Ubaw gwarantowany.

ocenił(a) film na 10

Film jest oczywiscie rewelacyjny (jak kazde dzielo Almodovara). Wiem, ze od czasu do czasu leci w telewizji na takich kanalach jak ,,Ale Kino!" czy ,,Europa, Europa".
Ja mam ,,Entre tinieblas" na wlasnosc dzieki sieci sklepow Tesco :P kupialam go tam w serii ,,kino konesera" za jedyne 19,9 zl ! Ma dokladnie taka okladke, jaka jest na stronie glownej tego filmu na filmwebie.
pozdrawiam wszystkich fanow Almodovara :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones