PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8843}
7,9 7 949
ocen
7,9 10 1 7949
7,9 11
ocen krytyków
Pożegnania
powrót do forum filmu Pożegnania

Tytuł świetny

ocenił(a) film na 10

ale może jeszcze "
Przemijanie"? Bo mając 20 lat nie zdajemy sobie sprawy jak to szybko mija.Miłość ma wiele odcieni. Uśmiecham się do pięknej dobrej dziewczyny która mnie kochała. Ale trzeba wybrać, trzeba odjechać z krainy marzeń. Niedawno spotkałem się z kobitką kumpla którą kochałem; jest wolna, kumpel zapił się na śmierć; ale po 20 latach nie ma już powrotu. Są tyko uśmiechy. I marzenia jak mogłoby być :)

ocenił(a) film na 10
Witek_9

Napisałeś to w sposób prosty, ale uchwyciłeś całą istotę tematu, który poruszasz; są tylko uśmiechy, oraz to jak mogłoby być. Piękne słowa.

ocenił(a) film na 10
lebland

Jeśli tak myślisz to chyba jesteś szczęśliwy (szczęśliwa) bo przecież obojętnie z kim jesteśmy to wtulając po wszystkim głowę w poduszkę myślimy o tej jedynej istocie z którą jesteśmy na zawsze :) A tak na prawdę to każdy potrafi tu pięknie napisać a potem bije "ukochaną". Na swoje usprawiedliwienie (jeśli ktoś posądza mnie o cynizm) mam to że wszystkie moje byłe mnie lubią :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Felix_Jan_Knull

sorry za literówki i powtórzenia. Nie można edytować postów , niestety....

ocenił(a) film na 10
Felix_Jan_Knull

"Historyjki swoim kolegom przy piwie z Biedronki"? Nigdy nie byłem w Biedronce. Może nie obracam się w twoich kręgach ale nigdy nie opowiadałem kolegom o intymnych sprawach z moimi dziewczynami. I za to mnie byłe m.in. lubią nawet po rozstaniu. I nikt z moich znajomych, kolegów :) też nigdy tego nie robi. Więc w jakich kręgach się obracasz? Słownictwo mówi samo za siebie. I nie moja to wina że wasze kobitki olewają was moczem. Zasadniczo nie potępiam niczego co dwoje dorosłych płci przeciwnych wyprawia.

ocenił(a) film na 10
Felix_Jan_Knull

Przeczytałem to przypadkowo po kilku miesiącach i najbardziej rozbawił mnie ten"łysy platfus":) Na co jak na co ale na brak włosów nie narzekam. Przydałoby mi się ze 100 tys.zł, mógłby mi też stawać na widok każdej kobitki ale z drugiej strony zamęczyłbym się wtedy na śmierć. Chociaż ... może byłby to najprzyjemniejszy sposób odejścia z tego świata. Z trzeciej strony:) byłem świadkiem incydentu jak kumpla uprawiającego cudzołóstwo złapał taki mały zawał. Kiedy go łapiduchy nieśli na noszach do karetki jego kobitka pluła na niewinnego człowieka i okładała go pięściami. Takie są kobity ...

Witek_9

Witek@ ja nie nie rozumiem, dlaczego podejmujesz konwersację z chamem i burakiem i odpowiadasz na posty takowego. A co do meritum. Spotkałem po 20-kilku latach moją byłą z obecnym mężem. No cóż, że względu na uszanowanie instytucji małżeństwa należało zachować dystans i tylko ukłoniłem głową w geście "dzień dobry". Odkłoniła ale widziałem też, że nie jestem w jej oczach byle Kowalskim i że coś z "nas" zostało w jej głowie. Miłość to nie tylko wzwód prącia i robienie nim ein-zwei jak to niektóre buraki postrzegają. To o wiele wiele więcej...

Witek_9

Ależ z ciebie zadufany mitoman. W biedrze nigdy nie byłeś, kumpli masz "klasowych" pewnie jeszcze nigdy wódki ze szklanki nie piłeś, a smak bełta znasz tylko z podsłuchanych opowiadań meneli w tramwaju. Oj, rozpędziłem się z tym tramwajem - pewno nigdy nie jeździłeś masową komunikacją, no bo jak inaczej? Każdemu wolno marzyć, ale po co zaraz zgrywać się na jakiegoś francuskiego markiza?

Witek_9

Proszę Pana, Pan powinien tą miłość wyznać! Co jeśli ona, tez Pana kochała „wtedy latem i dawniej” jak śpiewał Bajor? ;)

ocenił(a) film na 8
Witek_9

Uświadomiłeś mi, że faktycznie tak jest, jak już nie ma przeszkód w byciu ze sobą, bo ja po rozwodzie od dawna, a on od niedawna dopiero wdowiec, to już coś uleciało, już przebrzmiało, to już nie to...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones