PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720499}

Po balu

After the Ball
5,7 3 035
ocen
5,7 10 1 3035
Po balu
powrót do forum filmu Po balu

Niezły...

ocenił(a) film na 6

...ale palmę głupoty i tak dostają upiorne przyrodnie siostry XD.

dolenka25

Dla mnie niestety słabiutko - I to właśnie przez te siostry naprawdę aż dziw że można być taki głupim, prędzej same siebie by zdemaskowały :) .

ocenił(a) film na 6
buterfly

Cóż, nie ma co oczekiwać fajerwerków, jeśli chodzi o ten film, ale było parę fajnych scen. Zresztą, kto nie lubi, a już szczególnie dziewczyna, obejrzeć historię z happy endem, gdzie dobro i miłość zwycięża?:)

dolenka25

Wiem że nie ma co oczekiwać po tego typu filmach rewelacyjnej produkcji - Ale mimo to niestety historyjka już ograna, ale też zapewne oceniam ten film tak bo od pewnego czasu zacząłem surowej oceniać filmy (też dlatego że zwiększa się moja ilość obejrzanych produkcji ) - Ale są też takie które pomimo iż wiem że mają swoje wady to mam do nich pewną słabość :) .

ocenił(a) film na 6
buterfly

Buterfly, chyba mój poprzedni komentarz był nieco nietrafiony, założyłam, że jesteś rodzaju żeńskiego :)

dolenka25

Nie pierwszy raz mi się to zdarza - Mam wrażenie że ludzie niedokładnie czytają mój nick :) .

ocenił(a) film na 6
buterfly

Możliwe :) Masz coś fajnego do obejrzenia, co możesz polecić?

dolenka25

Zależy tez co lubisz oglądać :)

ocenił(a) film na 6
buterfly

Komedie, może być ze szczyptą ironii i romansu. Albo z drugiej strony jakieś kryminały

dolenka25

Nie wiem czy widziałaś te filmy które polecili inni, ale uważam że warto zwrócić na nie uwagę - www.filmweb.pl/forum/filmy/Szukam+komedii+na+poziomie+),884327

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones