PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129823}

Po co raperom czapki

Fear of a Black Hat
6,9 233
oceny
6,9 10 1 233

Po co raperom czapki
powrót do forum filmu Po co raperom czapki

Emitowana pod koniec lat 90tych przez nieistniejące RTL7. Nagrałem kiedyś na kasetę.Wtedy miała tytuł "Czarnuchy w czapkach". Oglądałem chyba ze 30 razy i za każdym razem płakałem ze śmiechu przez cały film.Niestety kaseta gdzieś przepadła a szkoda.Ktoś tu wspomniał o Spinal Tap. Moim zdaniem Spinal Tap nie umywa się do tego.

RTL 7 to dzisiaj TVN 7.TVN 7 powinien powtórzyć tą komedie z genialnym tłumaczeniem i polskim lektorem czyli to co kiedyś nagrałem z RTL 7.

ocenił(a) film na 9
szeldonkujper

To tak samo jak ja. Nagrałam z RTL7 (jeszcze czekałam na powtórkę, bo tam wszystko 100 razy powtarzali) oglądałam i lałam ze śmiechu. Puszczałam wszystkim wokoło i właśnie tu trzeba ten dowcip rozumieć. Dla mnie to oczywiście śmieszne ale moi znajomi już tak ze śmiechu nie płakali. Później Chris Rock zrobił podróbkę tego filmu (też widziałam) śmieszna ale to nie to. Tak już musi być, że co nie ma dowcipu "American Pie" nie przechodzi dalej.

ocenił(a) film na 8
extremepussycat

Można go znaleźć na cda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones