PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38298}

Po drugiej stronie łóżka

El otro lado de la cama
5,9 920
ocen
5,9 10 1 920
Po drugiej stronie łóżka
powrót do forum filmu Po drugiej stronie łóżka

una grande mierda

ocenił(a) film na 6

nudne, głupie, infantylne i pretensjonalne. Jedyne, co w moich oczach ratuje ten film, to język hiszpański, który lubię oraz fajnie ubrane laski. Fabuła naciągana, nic z niczego nie wynika, nic niczego nie jest skutkiem. Scena na korcie tenisowym, gdzie rakietami okładają się przyjaciele jest żenująca. A jednak rozbawiła widownię, co jest zastanawiające. Po 40 minutach zaczęłam zerkać na zegarek, po półtorej wyszłam z poczuciem straty czasu i pieniędzy.

użytkownik usunięty
nata_2

A weglug mnie film jest rewelacyjny. Nie wiem tylko jak zostal przetlumaczony na polski, bo widzialam go jakies 2 lata temu jak bylam w Hiszpanii i w oryginale wypadl fantastycznie. W ogole uwazam ze kino hiszpanskie o niebo bije polski kicz (od paru lat nie widzialam prawie zadnego dobrego polskiego filmu...).

Polecam tez ostatniego Almodovara 'La mala educacion'

nata_2

jedno jest pewne- hiszpańskiego nie znasz należycie,powinno byc (jeśli już musi):

'una gran mierda' lub 'una mierda grande'



espoir

no wlasnie!
A film latwy i przyjemny (a te absurdalne przerywniki wygibańce zwalaly mnie z nóg - mimo ze siedzialem)

ocenił(a) film na 8
nata_2

Film rewelacyjny! Piękne Kobiety, ciekawa fabuła, dużo miłości a wszystko skąpane w hiszpańskim słońcu! No i świetna muzyka! Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones