PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142194}

Po drugiej stronie

The Other End of the Line
6,8 4 281
ocen
6,8 10 1 4281
Po drugiej stronie
powrót do forum filmu Po drugiej stronie

"Amerykanina posiadającego indyjską kartę kredytową" Hahahaha..Czymże jest "indyjska
karta kredytowa"?;D Czy ktoś wie?

ocenił(a) film na 8
trusk

"indyjską kartę kredytową" czyli kartą należącą do Indyjskiego banku, co w tym takiego dziwnego? Z reguły osoba z danego kraju posiada konto w banku w kraju w którym się znajduje, aczkolwiek niektórzy wolą banki zagraniczne więc potocznie można powiedzieć że ktoś ma "kartę niemiecką/szwajcarską, etc.". Btw... zdanie sformułowane jak najbardziej poprawnie.

Helleyem

Haha..no myślę że nie chodziło o to że bank był indyjski - w filmie bank był amerykański - dlatego dziewczyna-hinduska udawała amerykańską operatorkę (tak jak reszta pracowników). Generalnie większość firm przenosi obsługę infolinii do krajów z niskimi kosztami pracy, a ich pracownicy "udają" że firma jest w kraju klienta.
W tym konkretnym przypadku bohater nie był wcześniej w Indiach, nie wiem czy jakiś bank indyjski działa w USA - także dedukcja dobra ale... :P
Co do moich wątpliwości - tworu "indyjska karta kredytowa" nawet gugle nie wypluwa..może toto w mowie potocznej funkcjonuje - dlatego też pytałam:) Dzięki za wyjaśnienia ;)

ocenił(a) film na 9
trusk

Opis filmu jest oczywiście błędny, nie oddaje fabuły filmu. W tym kontekście sformułowanie "indyjska karta kredytowa" jest bezsensowne. Osoba, która tworzyła ten opis pewnie nawet nie widziała tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones