PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605001}

Po prostu walcz 2

Never Back Down 2: The Beatdown
6,8 28 532
oceny
6,8 10 1 28532
Po prostu walcz 2
powrót do forum filmu Po prostu walcz 2

Dobry ten film? Oglądałem jedynke i była super, ale widze że cos dwójka ma słabą ocene

ocenił(a) film na 8
liver128

jest bardziej dorosły i brutalny - polecam

dardevon

Haha co?

ocenił(a) film na 8
mgolab

Jak się nie zgadzasz to po prostu powiedz dlaczego ;)

dardevon

Mi osobiście wydawał się banalny. Nigdy bym nie powiedział, że ten film był brutalny, czy bardziej dorosły :) Nie uważasz Sir, że ta produkcja, była stworzona dla nastolatków?

ocenił(a) film na 8
mgolab

Nie

dardevon

I niesłusznie!

ocenił(a) film na 8
mgolab

mój gust =/= twój gust

dardevon

Święta racja przyjacielu.

ocenił(a) film na 5
mgolab

5 jak na ten film to max

liver128

jest na prawde dobry polecam ;]

Bob_Fazi

to czemu taka słaba ocena?

liver128

Nie wiem ale sprawdz i zobaczysz ze jest dobry ;]

ocenił(a) film na 5
Bob_Fazi

ten jest badziewny , zero realizmu w tych walkach i efekty tez marne a fabula wymyslona na klopie ...

Shaks

Hahahahahahah odezwał sie ten co zmierzch ocenił na 10 hahah

ocenił(a) film na 5
Bob_Fazi

bo na tyle zaslugiwal

ocenił(a) film na 8
Bob_Fazi

@Bob_Fazi
A co do Ciebie gościu to czepiasz się ludzi jak rzep psiego ogona... Skoro Shaksowi podobał się Zmierch na tyle, że dał 10 to co Tobie do tego?
Każdy ma inny gust i dla każdego arcydziełami są różne gatunki filmowe...
Jeżeli on lubi Zmierzch- jego sprawa, jeżeli Ty lubisz Gumisie oceniając je na 10 to też Twoja sprawa...

Pozdrawiam nie napinaczy :)

Bob_Fazi

Tak się składa, że ja też uważam, że był kiepski. I co?

ocenił(a) film na 5
liver128

Bo ma koszmarną fabułę .A tak w ogóle to jak obejrzysz ten film to zapytas czemu ma tak wysoką ocenę Pozdr.

ocenił(a) film na 8
liver128

Warto obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Zgadzam się z większością wypowiadających się tu osób. Z jednej strony słabszy niż część pierwsza i fabuła faktycznie taka na siłę. Z drugiej przyjemnie się go oglądało. Wielkim plusem tego filmu jest pan Micheal Jay White.

liver128

Sprawdziłem i całkiem fajnie sie oglądało, aczkolwiek fabułą nie powala... jedynka była troche lepsza

liver128

Dalem 5 za dobre sceny walki, reszta to kicz. Scenariusz - niedopracowany wg mnie. Nie wiem jak reszta, ale ja ogladalem w tv ze strasznym tlumaczeniem co jeszcze bardziej zanizylo moja ocene. Pierwsza czesc o wiele lepsza mimo przewidywalnosci.

ocenił(a) film na 5
liver128

zdecydowanie jedynka jest lepsza.

liver128

Dla White'a warto :) jego rola jest podoboczna, ale kilka niezłych ujeć, dźwigni, bójek pokazał na najwyższym pzoiomie.
Sam film o klase słabszy od 1 części, prymitywne dialogi i atmosfera (może dlatego, że z lektorem wyjątkowo obejrzałem ) ale szału fabularnie nie ma.
Jak lubisz tego karatekę i chcesz popatrzeć jak się młóci to oglądaj :D

ocenił(a) film na 4
liver128

dwójka jest bardzo słaba na tle jedynki, nie zdołałem nawet obejrzeć do końca, tak mi się dłużyła dwójka i nudziła, ale jedynka super

Stachu7

glupoty gadasz 2 czesc nie jest slaba to ty sie slabo znasz na filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones