PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 183
oceny
7,3 10 1 93183
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

Świetna produkcja

ocenił(a) film na 8

Z jednej strony jest to po prostu zwyczajna produkcja traktująca o walkach, które notabene prezentują się fajnie, no a sekwencje treningowe tutaj są wręcz cudowne. Natomiast z drugiej jest to film o przezwyciężaniu swoich koszmarów. No i jak wypada? Moim zdaniem świetnie.

użytkownik usunięty
Laki_Lou

U mnie film ma największy plus za pokazanie sztuk walki,które wypadły naprawdę nieźle nawet dla kogoś kto prywatnie nie interesuje się sportem. Fajnie,że można w nim dostrzec przesłanie przedstawiające przezwyciężanie swoich koszmarów i dążenie do określonego celu. Szkoda,że zakończenie jest schematyczne,a całość mocno przewidywalna. Gdyby nie to,dałabym więcej niż 6 gwiazdek.

ocenił(a) film na 8

No, sztuki walki pokazano tutaj naprawdę fajnie, ale jednak jestem daleki od zachwytów, bo w wielu filmach widziałem lepiej to zaprezentowane ;) Może i zakończenie schematyczne i przewidywalne ale mi jakoś idealnie pasowało w całej tej historii. Też nie miałem jakichś wielkich oczekiwań względem tego filmu, więc oglądało mi się go przez to naprawdę przyjemnie.

użytkownik usunięty
Laki_Lou

W sumie ja też jestem daleka od zachwytów,bo to nie jest arcydzieło,ale przyjemnie się oglądało. Sądzę,że jeśli chodzi o przedstawienie sztuk walki,film spełnił swoje zadanie. Skusiłam się i obejrzałam go w czwartek,bo zachęcił mnie opis fabuły,mimo że ani trochę nie interesuję się sportem. Widziałam,że powstały jeszcze 2 części. Też nie miałam wielkich oczekiwań,aczkolwiek mimo wszystko szkoda,że łatwo można się domyślić,że Jake


S
P
O
I
L
E
R











(oznaczam na wszelki wypadek,żeby potem nie było) na koniec odniesie sukces i będzie z dziewczyną,ale pewnie gdyby nie happy end,film nie miałby sensu. Prosty przekaz jest taki,że należy walczyć o swoje i nie poddawać się. Produkcja do obejrzenia raczej na raz.

ocenił(a) film na 8

Jeśli chodzi o filmy ze sztukami walki to mocno polecam Wojownika z 2011 roku. Świetna produkcja, lepsza pod każdym względem od tej. Drugą część widziałem i podobała mi się, ale jeśli miałbym wybierać, która lepsza to zdecydowanie pierwsza. Trójka jeszcze przede mną jest ;)
Gdyby dali inne zakończenie to trochę kłóciłoby się z całą resztą filmu i drogą bohatera jaką przeszedł.

użytkownik usunięty
Laki_Lou

Ok,obejrzę w przyszłości. Ważne,aby jakikolwiek film był dostępny za darmo w CDA,a z tym też niestety różnie bywa. Albo nie ma albo w ofercie Premium.

W sumie masz rację. Gdyby zakończenie było inne to kłóciłoby się z fabułą.

ocenił(a) film na 10
Laki_Lou

swietny film byłem na premierze. sztuki walki na super poziomie. klimat. gra aktorska. Tom G. rewelacyjny. Męski typ. bravo dla mamy Jackea. Baha ta co się sądzi z Deppem śliczna. mizialbym. suntrack słucham co roku. do filmu wracam często.

ocenił(a) film na 10
Widz_30

nie Tom tylko Cam G. kolejne części to już inni reżyserzy, brak klimatu i lecenie na marce dla kasy. dla mnie istnieje tylko 1 cz. dobry motywator. jeszcze jak mogłem trenować to trenowałem ostro na ścieżki dźwiękowej z dobrymi wynikami na turniejach. plus za motyw z Brucem Lee. ukłon w jego stronę zawsze na tak w filmach kopanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones