PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 162
oceny
7,3 10 1 93162
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

Jedynym plusem produkcji sa calkiem dobre i realistyczne sceny walk. Jednak cala reszta to pomylka. Fabula slaba, prosta, dziurawa. Dialogi proste, gra aktorska slaba. Film strasznie sie dluzy, czekamy od walki do walki, bo reszta przynudza. Ogolnie nie wiem czemu taka wysoka ocene ma ten obraz.... 5/10

Bambim

Okej, podaj proszę filmy dobre w tym gatunku. Jeżeli ten mi się podobał to Twoimi poleceniami będę się zachwycał:) Zero sarkazmu.

ocenił(a) film na 5
mgolab

Zacznij od klasyki.... Kickboxer (1989) i Krwawy Sport (1988). Zero sarkazmu

Bambim

Oglądałem, kickboxer 8/10, bardzo dobry film! Krwawy sport to akurat były nudy jak dla mnie. A coś więcej?

ocenił(a) film na 5
mgolab

Seria Karate Kid, z czego najlepsza była pierwsza część, seria Rocky, seria Creed, Fighter (2010), Southpaw (2015) - te dwa ostatnie bardzo dobre w moim przekonaniu

Bambim

Wszystkie oprócz Southpaw widziałem, bardzo dobre. Kurde, "Po prostu walcz" to dobra produkcja:) Ale wiem, czemu masz z nią problem. Wydaję mi się, że ona była kręcona głównie z myślą o widowni nastolatków. I do dzisiaj oglądam to z pewnym sentymentem.

ocenił(a) film na 5
mgolab

No sam widzisz, że na tle wszystkich wymienionych produkcji, "Po prostu walcz" wygląda dość przeciętnie, przynajmniej w moim odczuciu, nie neguje innych opinii

ocenił(a) film na 5
mgolab

Jeszcze Warrior (2011), Million Dollar Baby (2004) i The Wrestler (2008)

Bambim

Million Dollar Baby, bardzo dobry, ciężki, życiowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones