PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 195
ocen
7,3 10 1 93195
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!
ocenił(a) film na 1
achmed7712

chyba do nastolatkow bez mozgu i umacnia ich w tej bezmyslnosci...

griszka84

Rozumiem geniuszu, że jak miałeś powiedzmy 15-16 lat (sugeruję się rocznikiem w nicku) to oglądałeś same ambitne produkcje tak ? Ludzie w tym wieku lubią takie produkcje z banalną fabułą, cukierkowymi aktorami i happy endem i nie można im mieć tego za złe.
To tak jakbyś miał pretensje albo krytykował dzieci za oglądanie bajek.

ocenił(a) film na 1
achmed7712

tez lubie od czasu do czasu obejrzec cos lekkiego i prostego, ale to to juz przegięcie

ocenił(a) film na 7
griszka84

jak można być tak ograniczonym umysłowo żeby oceniać inteligencje ludzi po ich guście filmowym ? Zreszta naprawdę żal mi takich sztywniaków co każdy film dla nastolatków mieszają z gównem ,naście lat to dość głupi że tak powiem wiek tak że i filmów mega ambitnych się nie spodziewajcie.

ocenił(a) film na 1
achmed7712

Kolego, ja mam zaledwie 16latek i ten film mnie nie jara.

Mashala

I ? Mam rozumieć, że wszyscy 16latkowie nie "jarają" się tym filmem ? Jesteś w takim razie kimś kto woli ambitniejsze produkcje co nie znaczy, że jeśli komuś podoba się komentowany film to jest mniej inteligentny.

ocenił(a) film na 1
achmed7712

Faktycznie, mój błąd. Przepraszam. :-)

ocenił(a) film na 7
achmed7712

Mam 16 i nie wiem jak wam ale podobał mi się ten film.Jak ktoś lubi filmy w których się biją to jest wart uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones