PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 195
ocen
7,3 10 1 93195
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

... to oceniłbym ten film na dziewiątkę. Ładnie zrealizowana, przyjemna dla oka rozrywka. To tyle jeśli chodzi o plusy. Można by teraz wylać wiadro pomyj - film plastikowy, przewidywalny i strasznie nielogiczny. Bohaterowie piękni i zgrabni (gdzie te amerykanskie grubasy). No ale w sumie taki miał być. Widowiskowy, lekki i nastawiony na zysk. Trzeba oddać Amerykanom, że jak nikt potrafią takie filmy robić.

galladorn

Ja mam ponad 20 lat i nie mogę ocenić tego filmu na 9, bo " Po prostu walcz" po prostu na to nie zasługuje;))
Nie zgodzę się nawet z tym, że jest on ładnie zrealizowany, bo nie jest. Co do bohaterów racja, przyciągają widza urodą, ale aktorskich umiejętności tutaj nie widać. Stwierdzam tak mimo, iż Cam Gigandet o dla mnie jeden z najładniejszych aktorów filmowej branży.
Krótko ocenić można, iż jest to prosty film o ładnej historyjce z bójkami w tle. Brak tu prawdziwych walk, rozlewu krwi i dramatyzmu sytuacji. Po obejrzeniu produkcji takich jak "Wściekły Byk", "Rocky" czy też bardziej nowoczesny "Hooligans" trudno ocenić ten film na wyżej niż 6. Nie jest to dobry film, to film niezły. Tak samo jak "Fighter" czy inne ostatnio kręcone amerykańskie wytwory o walkach.
POZDRAWIAM:)

ocenił(a) film na 6
Martitta_4

Podajesz przykłady filmów, w których się biją ale bardzo różnych i o różnorodnej tematyce. "Wściekłego byka" jeszcze nie oglądałem, "Rocky'ego" bardzo dawno, "Hooligansów" niedawno. Można jednak sprowadzić je pod wspólny mianownik. Są to przede wszystkim dramaty, w których walka nie koniecznie jest na pierwszym planie. Nastawione na coś więcej, nie tylko sprzedaż
Również pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones