PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 209
ocen
7,3 10 1 93209
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

I stawiam swoją tygodniówkę że na końcu Jake dokopie Ryanowi w finale turnieju.

ocenił(a) film na 6
DankasLFC

Jako że odpowiadam pierwszy ta tygodniówka idzie do mnie. Podać numer konta? :P

Akurat tu nie trafiłeś, reszta bardzo przewidywalna, schematyczna i oklepana...ale nie porzygałem się podczas seansu więc nie jest źle.

Rinth

Rinth coś Ci się pomyliło to Jake dokopał Ryanowi, czytanie ze zrozumieniem się kłania

ocenił(a) film na 3
Panks55

ale nie w finale turnieju - czytanie ze zrozumieniem się kłania :P :D

Hoodzielec

cholera... mój błąd

ocenił(a) film na 3
Panks55

jak to miło spotkać na FW kogoś kto kulturalnie potrafi przyznać się do błędu i nie obraża innych :)
to prawdziwa rzadkość!

Hoodzielec

a dzięki ;D

DankasLFC

Właśnie obejrzałam film dzisiaj i powiem szczerze że to najlepszy film jaki do tej pory oglądałam ;p
Daję mu nawet 11/10 :D I jak najbardziej polecam !

ocenił(a) film na 7
eva1vip

Najlepszy? eeh z tym się nie zgodzę, moim zdaniem trochę zerżnięty z Karate Kid, tylko dodali nielegalne walki.
Moja ocena do wymuszone 8/10

ocenił(a) film na 9
Memex

Według mnie świetny :D
" Po prostu idealny " : P
Najlepsza była Baja, ajj :>

Memex

Teraz obejrzałem pierwszy raz i całkiem spoko :) 7-8/10

ocenił(a) film na 9
Comep512

Ja oglądałem go 3-4 razy. Dla mnie film jest rewelacyjny, może nie do końca poprzez ukazanie filmu, ale poprzez treść którą niesie. Uczy determinacji i walki z własnymi słabościami, doskonalenia siebie i pielęgnowania więzi z innymi ludźmi.
Co do sposobu wyreżyserowania scenariusza, jest dość przewidywalny, aczkolwiek w niektórych momentach bardzo ciekawy. Ogólny wątek jest łatwy do przewidzenia, ale dochodzą do tego pojedyncze sceny, które dają moc dla tego filmu.

Adrak3n

świetnie to napisałeś Chylę czoła , czapki z głów

ocenił(a) film na 6
Panks55

Hmmm...wracam sprawdzić co z moją kasą, a tu autora ni widu ni słychu...typowe.

@Panks55 - w razie jakby co to uspokajam - z moim czytaniem jest jak najbardziej w porządku. Było w szkole, nie wagarowałem, dam radę jednozdaniowym wypowiedziom :P Swoją drogą ten tekst jest już tak wytarty, że mdli mnie nawet gdy używa się go słusznie...Wszyscy tacy "czytajno-rozumni".

@Hoodzielec - nie chwal go tak bo nie ma za co. Jeżeli ktoś mówi, że coś jest czarne bo tak usłyszał, a Ty przyniesiesz i pokażesz, że jest białe to sprawa jest oczywista i chyba tylko Jarek Kaczyński upierałby się przy swoim.
Miło spotkać ludzi, którzy potrafią się przyznać do błędów w interpretacji lub ludzi o złych poglądach, którzy są w stanie przyjąć cudzą rację za swoją. Niestety oglądałem ostatnio wiadomości - w rządzie bez zmian :(

@eva1vip - najlepszy? Oj...chyba mało widziałaś. Takich filmów jak ten było już kilkanaście/kilkadziesiąt i niejeden dużo lepszy...a już nawet nie wspomnę o zupełnie innych gatunkowo produkcjach, które zmiatają ten film do kosza.

Pozdro ludzie, pis and lof :*

ocenił(a) film na 9
Panks55

Dzięki za uznanie.
Popuściłem wątek prosto z serca. ;-))

Pozdro.

Memex

No wiem ... najlepszy tu może przesadziłam , ale z chęcią obejrzała bym go jeszcze raz może nawet 2 ... nie wiem , ale z pewnością do niego kiedyś wrócę ;D [ Są gusta i guściki , niee ??? ] :D Pozdrawiam ;)

eva1vip

Nie wiem jak można się zachwycac taką słabizną...

AldusPL

Wolę się zachwycać tym filmem , niż dziecinnym 'Shrekiem' ;p

eva1vip

Kto powiedział, że "Shrek" jest dziecinny?
Popatrz ile ten film ma lat i dopiero się wypowiadaj.
Ja miałem z 12 lat jak go oglądałem, więc byłem zachwycony.
Mimo upływu lat mój stosunek do tego filmu się nie zmienił.
Jest w pewnym stopniu arcydziełem, bo ani przed ani po nim - nie powstało nic tak dobrego.
Widziałem, że "Zmierzch" dla Ciebie to 10/10. Wnioskuję, że jesteś 14 letnią gówniarą dla, której "Shrek" jest dziecinny, a kiczowaty "Zmierzch" arcydziełem... Coż za bezguscie...

AldusPL

Spytam wprost ... Masz coś do mnie ?
I żadna ze mnie 14 latka !
Po prostu mam takie wrażenie , że jesteś tu na tej stronie tylko żeby krytykować innych ;/ ?!

eva1vip

A co do 'Zmierzchu' też go oglądałam bardzo dawno i przyznam szczerze że za pierwszym razem bardzo mi się podobał ten film , ale drugi raz nie wiem czy bym go z chęcią obejrzała ;D

eva1vip

"Spytam wprost ... Masz coś do mnie ?"
Nie, nie mam. Dziwi mnie tylko, że można miec, aż tak chujowy gust...


"I żadna ze mnie 14 latka !"
15? 16? Więcej napewno nie masz...


"Po prostu mam takie wrażenie , że jesteś tu na tej stronie tylko żeby krytykować innych ;/ ?!"
Mam prawo wyraźic swoją opinię na dany temat... Chyba od tego są dyskusje...

Zauważyłem, że pozmieniałas oceny filmów. Głupio się zrobiło, że ludzię mogą zobaczyc jakie badziewia otrzymały od Ciebie 10/10? "Zmierzch" już 7/10 ? Już nie ARCYDZIEŁO?
Jak mnie tacy ludzie bawią :-)

AldusPL

Hahahah śmiać mi się chce z tego ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones