PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 198
ocen
7,3 10 1 93198
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

Polecam

ocenił(a) film na 9

Dołączam się do głosów przeciwko krytykom. Film jest mało ambitny?? Nie wiem co w tym filmie jest mało- , albo miało by być bardziej ambitne. Tematem jest historia nastolatka, który nie ucieka jak go leją :P. Masa skopanych tyłków, wątek miłosny:) i dramatyczna historia głównego bohatera składają się na ciekawe 2h filmu. Powiem tak, jeśli chcesz zobaczyć świetne sceny walki, powspominać jak to było w liceum, albo po prostu oczekujesz pozycji w oldschool'owym stylu typu "Karate kid" to nie zawiedziesz się :)

Coock

Z nudów można go obejrzeć ale nie warto wydawać na niego pieniędzy w kinie lepiej poczekać aż ukarze się w wypożyczalni ewentualnie zassać go z netu

ocenił(a) film na 9
naqura

Kto co lubi. Mi się podobał, nie musi każdemu. Czasami można obejrzeć lżejszą historię :) Chociaż faktycznie to nie jest film godny ruszenia tyłka do kina, lepiej usiąść z chrupkami jak będzie leciał na polsacie :P

Coock

Jestem tego samego zdania co Ty. Film jak dla mnie był super i wcale nie żałuje że wydałem pieniądze i poszedłem do kina a nawet ściągałem sobie go na komputer i oglądam w wolnych chwilach. Gra tam jedna z najładniejszych aktorek moim skromnym zdaniem (Amber Heard). Film jest dobrze nakręcony i ogólnie bardzo dobrze się go ogląda dałbym mu 9,5/10. Nie zgadzam się z anty fanami tego filmu. Polecam go wszystkim !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones