PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 195
ocen
7,3 10 1 93195
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

TO BĘDZIE ZA PEWNE NAWALANKA W STYLU "PODZIEMNEGO KRĘGU" Z NORTONEM I PITTEM.....

DAMIANO_7

Oj nie wydaje mi sie, by to byl odpowiednik "fight club". Mysle, ze to kolejny film typu kopanego i nic wiecej.

DAMIANO_7

EE, raczej nowe "No retreat, no surrender" z Van Damme'm.

DAMIANO_7

ten film jest o walkach w klatce ;d;d mma xD

marcin192_2

Tak, dlatego wg mnie będzie to "Karate Kid" na miarę naszych czasów, z tą różnica że karate zostanie zamienione na MMA.

ocenił(a) film na 3
wsk99

Raczej nie. Karate kid to film familijny, ten zapowiada się na poważny film walki. Zobaczymy...

ocenił(a) film na 6
DAMIANO_7

Fight Club to nie nawalanka tylko film pokazujący pewną życiową ideologię. Tak naprawdę walki są w nim rzeczą drugoplanową(chociaż tytuł sugeruje co innego).

ocenił(a) film na 5
DAMIANO_7

"Fight Club", jaaasne... ;) Tu jest trailer, sami zobaczcie co to będzie: http://www.summit-ent.com/nbd/

ocenił(a) film na 8
Mikez

po trailerze widać że to będzie bardziej podobne do Karate Kid czy No Retreat No Surrender. Jesli ktoś oczekuje czegoś ambitniejszego niż historię chłopaka który uczy się walczyć i na końcu leje swego oprawcę to się chyba zawiedzie...

ocenił(a) film na 2
siLk_2

Moim zdaniem nikt nie zrobi drugiego tak świetnego filmu jak FIGHT CLUB
(tego gówna nie można porownywać do fight club'a) to tylko moje zdanie

pozdrawiam

DAMIANO_7

"Podziemnemu kręgowi" to zapewne do pięt nie dorasta... Wg "Filmu" ocena 1/6...

DAMIANO_7

z tym, ze fight club mial klimat, styl, dobra gre aktorska, zabawne dialogi, zakrecona fabule i ostre walki. a ten nowy film zapowiada sie conajwyzej na to ostatnie.

ocenił(a) film na 7
DAMIANO_7

No offense, ale jak sie nie znacie na muzyce klasycznej, to nie idzcie do filharmonii. To jest film w glownej mierze o MMA, natomiast Fight Club byl o czyms wiecej, niz tylko o nawalance. Jak nie widzicie roznicy, to znaczy, ze film nie dla was. Oczywiscie ogladac mozecie, ale nie prezentujecie kregu, w jaki film celuje.

DAMIANO_7

Zgadzam się, że nie można porównywać takiego filmu z Fight clubem. Przede wszystkim dlatego, że Fight club to nie jest film o nawalance tylko przekazuje coś głębszego (no zależy jak kto patrzy)
Jak przeczytałam na ulotce tego filmu "Połączenie Fight clubu ze Step upem" to myślałam, że padnę ;)

ocenił(a) film na 7
Pozia

Chyba nie za bardzo mnie zrozumiales ;) Dla mnie walki w tym filmie to byl miod dla oczu ;) W Fight Clubie nie bylo ladnych walk, ale tez nie chodzilo o nie w nim. Mysle, ze haslo "Połączenie Fight clubu ze Step upem" odnosi sie do aranzacji walk przedstawionych w filmie. Oczywiscie, jak ktos nie ma pojecia o sportach walki, to nie jest w stanie dostrzec zadnej techniki i nie widzi roznicy miedzy walkimi w tym filmie, a w Fight Clubie.

Samael

Ale ja przecież nie mówiłam do Ciebie tylko tak ogólnie, że to na pewno nie będzie drugi "Fight club" ;)
Ok ja na walkach się na pewno nie znam.

ocenił(a) film na 7
Pozia

Heh, ok. Poza tym, lo siento - nie zauwazylem, ze jestes dziewczyna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones