PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 195
ocen
7,3 10 1 93195
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

Wciągający...

ocenił(a) film na 10

Obejrzałam go dla samej ścieżki dźwiękowej i Cam'a Gigandet ^^ Uważam iż jego rola
nadała jako taką barwę dla filmu.

ocenił(a) film na 10
maddie_97

:) ale ździwiło mniej ego ostatni zachowanie w filmie: uśmiech do Farisa, Ciebie też? :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Taak, nie spodziewałam się tego :) Chyba raczej wyobrażałam sobie, że rzuci się na niego i znowu oberwie ^^ A tu taki uśmiech, że aż jaśniej :P

ocenił(a) film na 10
maddie_97

ciekawe, dlaczego to zrobił ja jestem ciekaw ;) przecież oni byli wrogami, nie nawidzili się...

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

SZACUNEK do wroga, a zwłaszcza szacunek zdobyty w taki sposób jak w filmie - udowodnienie rywalowi ,że jest się co najmniej tak dobrym jak on sam (nie mam tu na mysli szacunku zdobytego "bo mu najebał" ) jest wart o wiele, wiele więcej niż szacunek w stylu " bo on ma fajne auto i w ogóle jest fajny"... sorry za te " " ale w ten sposób najłatwiej mogłem wytłumaczyć co mi świta po głowie na ten temat :)

ocenił(a) film na 10
spider14

to zupełnie jak Stallone w III części Rockyego z tym Creedem tak? :)

ocenił(a) film na 10
spider14

ale też on taki pobity się uśmiechnął - łaldnie z jego strony ;)

ocenił(a) film na 10
spider14

Myślę, że masz rację :) W gruncie rzeczy Faris zasłużył na szacunek samą swoją wytrwałością :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones