PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 195
ocen
7,3 10 1 93195
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

Z dystansem 6/10

ocenił(a) film na 6

Jest to typowy amerykański film dla nastolatków gdzie trwa zawsze jest tak samo zielona ,
schemat typowy czyli popularny ziomus z super dziewczyna (która oczywiście mimo wyglądu
króliczka playboya jest nieprzeciętnie inteligentna jej tekst "chcialeś walczyć ,ale nie chciałeś
przegrać" wywołał u mnie salwę śmiechu ) i samochodem musi oberwać od biedaczka ktory dopiero
co sie uczy walczyć , ale to chyba kazdy zauważył , nikt tutaj sie nie wysilał nad scenariuszem
żywcem ściągnięty z Karate kid tudzież ten film mógłby sie nazywać Muay thai teens lub cos w
tym guście ale ten film ma swoje plusy czyli na prawde dobre sceny walki , swieta muzyka i brak
nudy , przez caly film trzymałam stronę Ryna nie wiem jak dla was ale dla mnie to on byl
pozytywna postacią , Jake to taki cwaniaczek który myśli ze jest pępkiem świata strasznie słaba
postać mogli go troche bardziej dopracować

skyline8

Bardzo dobre i treściwe streszczenie filmu, ale GT kolegi i ta blondyna dają radę, choć nie gustuję w tym typie urody ;)

skyline8

Też uważam, że to dobre podsumowanie. Ode mnie również 6/10 - fajny, ciekawy i wciągający film ale te 6 gwiazdek to max.

ocenił(a) film na 7
skyline8

Z dystansem oceniłem 7/10, głównie dla tego, że film zmotywował mnie do pracy nad sobą, podziałało.
Zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią co do scenariusza, oklepana, bardzo trzymali się "szkieletu", może za bardzo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones