PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 183
oceny
7,3 10 1 93183
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

Niczym harry potter. Przychodzi skromny koleś do nowej szkoły, wszyscy go podziwiają za nic. Podrywa go
najlepsza laska, po czym zaprasza na impreze. Na imprezie (która odbywa sie w pałacu) od razu poznaje sie z
organizatorem, a sama impra okazuje się fight clubem... W szkole walki od razu lekcje indywidualne itp...
strasznie nierealistyczny film. Już nie mówiąc o tym, że najlepszym fighterem jest jakiś patyczak..

Jednak ma swoje plusy, np. sceny walki itp

użytkownik usunięty
bart234

Zgadzam się z twoją opinią...film dobry nawet kilka razy go widziałem :D
Ale fabuła strasznie naciągana....od zwykłego futbolisty który lubi dać czasem w mordę, zamienia się w niespełna kilka miesięcy w fightera na poziomie UFC....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bart234

Patyczak? http://chinesemartialstudies.files.wordpress.com/2013/07/bruce-lee-gloves.jpg
On też wygląda jak patyczak a nie miałby z nim nikt szans... taka prawda... Duże Mięśnie nic nie robią, liczy się szybkość, i siła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Dawid190419

a i jescze 1 duze meisnie duzo robia i by miec sile to trzeba meic jakies miesnie osle a nei jak ten chudy koles ^^

ocenił(a) film na 8
hercules38

NIewiele wiesz o sile o treningu siłowym. Jeszcze mniej o walce. Do tego obrażasz innych. Tak to jest jak się sport zna jedynie z pozycji kanapy ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
hercules38

Może i wiesz, i akurat masz luki w tamtym temacie. Aczkolwiek kultury za grosz. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 9
Crochu

nie mam zadnych luk wiec mnei nie pouczaj

ocenił(a) film na 8
hercules38

Hahahaha, śmieszny jesteś naprawdę :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
hercules38

'no chyba ty' - buahahah :D Leżę i kwiczę ze śmiechu :D Następnym razem staraj się lepsze teksty podkradać od gimbazy ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Dawid190419

Bruce Lee był geniuszem jeżeli chodzi o podejście do sztuk walki, ale nie wypisuj herezji, że nikt by z nim nie miał szans. Przede wszystkim był niezweryfikowany - nie wiadomo jak by wypadł w prawdziwej walce z zawodnikiem na konkretnym poziomie. Dziwię się, że w XXI w., gdy dzięki K-1, vale tudo, bjj czy MMA, etc wyjaśniono większość niejasności jeżeli chodzi o sztuki walki, ktoś jeszcze pisze takie bzdury jak ty...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
hercules38

kiepski film...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
bart234

Film nie był aż taki zły.
Fajne walki, fabuła jak to fabuła w tego typu filmach.
Jak tak oglądałem to film ma taki trochę ukłon na "podziemny krąg".

ocenił(a) film na 6
settokaiba

Podobieństwo jest takie że w Po prostu walcz, zerżnięto pomysł z krótkim wątkiem na początku odnośnie bójek dla rozrywki,
poza tym obydwa filmy nie mają ze sobą absolutnie nic wspólnego...

ocenił(a) film na 6
bart234

Kiedyś już oglądałem, a właśnie teraz widziałem ponownie i zorientowałem się dopiero jakoś po kwadransie, że już widziałem. To chyba mówi samo za siebie.
Ale film niezły, coś tam się klepią po mordach, jest jakiś romans nastolatków w tle, ogólnie fajnie, tylko jak zawsze realizm tego bardzo kuleje, no ale to w końcu tylko film, a jako taki niesie rozrywkę i nie jest zły.

Co do samego problemu poruszonego w tym temacie - to oczywiście zgoda i masz rację, ale ocena na 6 mówi, że też dostrzegłeś zalety rozrywkowe tej produkcji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones