PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715836}

Po tamtej stronie drzwi

The Other Side of the Door
5,4 20 911
ocen
5,4 10 1 20911
Po tamtej stronie drzwi
powrót do forum filmu Po tamtej stronie drzwi

Zawsze szkoda

użytkownik usunięty

Mi w takich filmach jest zwierząt, a najbardziej psów, nie wiem czemu, ale zawsze los się do nich nie uśmiecha.

ocenił(a) film na 5

Mam tak samo jak pies umiera to film ma ocenę w duł ;P

Jest taka specjalna appka, ktora mowi w jakim filmie pies umiera (nie pamietam nazwy ale wygugluj sobie). Od teraz bede jej uzywac, bo jak zabiła psa to prawie wyszedlem.

Mi też jest zawsze szkoda psów w horrorach. Właściwie rzadko w jakim udaje im się przeżyć... Nie wiem dlaczego tak się dzieje

użytkownik usunięty
wiolcia0

Czyli sam nie jestem, ogólnie szkoda mi zwierząt, które muszą zginąć, aby nam było dobrze, ale to już niestety wyższa szkoła filozofii, i rozmyśleń na ten temat. Widzę również, że też zauważyłaś, że nigdy psy w horrorach nie mają szczęsna do przeżycia.

Jeśli pies występuje w horrorze to jestem właściwie pewna, że coś mu się stanie. Kiedy dzieje się jednak inaczej to mam ochotę podnieść ocenę ;p

ocenił(a) film na 5
wiolcia0

Dokładnie tak jest a to dlatego, że one nie są tak głupie jak ich właściciele i od razu wiedzą, że coś jest nie tak ;)

Ashganka

Ale wy jesteście wszyscy po****ni

ocenił(a) film na 5
damianczyk_filmweb

No ty za to nie :D:D LOL

użytkownik usunięty

no ale hm to chyba komputerowo umiera?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones