PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715836}

Po tamtej stronie drzwi

The Other Side of the Door
5,4 20 911
ocen
5,4 10 1 20911
Po tamtej stronie drzwi
powrót do forum filmu Po tamtej stronie drzwi

Zwiastun

ocenił(a) film na 5

Zwiastun mnie przekonuje, naprawdę, fajna koncepcja. Oby tylko znowu nie okazało się, że jedynie zapowiedź jest dobra, a film mocno przeciętny... Czekam!

ocenił(a) film na 5
Rafii96

sądząc po reżyserze i gwieździe to będzie mocno bylejaki:)

ocenił(a) film na 5
conneryfan

eh a już miałam nadzieję..

ocenił(a) film na 5
MeeredithSwan

Przesunięta premiera ehh

ocenił(a) film na 1
conneryfan

Święte słowa dno

ocenił(a) film na 1
conneryfan

Byłem dzisiaj w kinie ludzie bajka jakich mało szkoda pieniędzy

conneryfan

Ale jak to ?
Sarah Wayne Callies jest spoko ;)

ocenił(a) film na 5
luza

Nie ma chyba bardziej drewnianej aktorki. No i niestety zepsuła cały film. Jeszcze, żeby głównym bohaterem był facet, a ona gdzieś w tle to pół biedy.

ocenił(a) film na 5
conneryfan

obejrzałem: Kilka tanich chwytów z wielu innych horrorów, trochę bezsensownych i nielogicznych scen. Ale i tak lepszy niż się spodziewałem. pokolenie 90 i młodszych może postraszyć:)

conneryfan

Nie kumam czemu akurat mnie ma straszyć.

ocenił(a) film na 5
zhangzy

pewnie mi chodziło o to , że może straszyć ludzi młodych, którzy jeszcze nie widzieli dużo filmów. pokolenie 90 może faktycznie błędnie podałem:) bo mam na myśli 15- 25 lat

Rafii96

Mnie zwiastun tez przekonal, a raczej... oszukal. Film naprawde przecietny.

ocenił(a) film na 5
cumartesi

Jak to zwykle zwiastuny robią :P Poczekam aż będzie w kinie, mimo iż premiera przesunięta o miesiąc..

ocenił(a) film na 5
Rafii96

Zawiedziesz sie. Ja poszedlem tylko ze wzgledu na moja karte. Inaczej szkoda kasy.

ocenił(a) film na 5
mike1979

Już nie raz się zawiodłem, a film obejrzę za darmo, więc kasy nie stracę :P

ocenił(a) film na 1
Rafii96

Wole se obejrzeć The Boy z Lauren no chodz horrorem tez nie jest ale w miare :D

ocenił(a) film na 5
Pawelczak123

The Boy niezły ;) Co do tego Po tamtej stronie drzwi - racja, mocno średni.

ocenił(a) film na 1
Rafii96

Niooom :3

mike1979

cieszę się, że mam kartę do CC bo żałowałabym wydanych pieniędzy... bardzo przeciętny film, momentami przysypiałem.

ocenił(a) film na 5
blackgin

no przeciętny, ja dałem 5 :P

Rafii96

Faktycznie, przełomowy to on nie jest. Jednak sama koncepcja na historię jest ciekawa. A najstraszniejszy i tak był tygrysek :P

ocenił(a) film na 5
myraspberry

tygrysek tak.. był spoko :)

ocenił(a) film na 1
Rafii96

Byłem dzisiaj w kinie masakra szkoda czasu poprostu zasypialem dno i wodorosty

ocenił(a) film na 2
Pawel_Pawelek_filmweb

Też się strasznie na nim wynudziłem i ze zniecierpliwieniem wyczekiwałem napisów.

ocenił(a) film na 9
Kung_Fu_Master

Bardzo dobrze zrealizowany horror.Ciekawa fabuła,dobre aktorstwo,znakomita ścieżka dźwiękowa, plus nawiązanie do Polski.Nie sugerować się opiniami gimbusiarni która zaniża niepotrzebnie ocenę.Ode Mnie zasłużone 9/10

ocenił(a) film na 2
kevinek

I teraz ktoś przeczyta Twój komentarz, a potem zmarnuje sobie 90 minut życia, no może mniej, bo zapewne wyjdzie w połowie.

ocenił(a) film na 9
Kung_Fu_Master

90 minut zmarnowanego życia i więcej będzie miała osoba która obejrzy wszystkie paradokumenty w TVN 7.

ocenił(a) film na 3
kevinek

A ja myślę, że to był zmarnowany potencjał scenariusza. Fabuła się ciągnie niemiłosiernie, przewidywalne formy zaskoczenia widza, najlepsza końcówka, jednak szału nie ma. Myślę, że 3 to odpowiednia ocena - film był po prostu słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones