PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103934}

Po zachodzie słońca

After the Sunset
6,9 23 051
ocen
6,9 10 1 23051
6,2 6
ocen krytyków
Po zachodzie słońca
powrót do forum filmu Po zachodzie słońca

5/10

ocenił(a) film na 5

Przeciętny film , mało śmieszny jak na komedie, akcji jeszcze mniej , całą trójkę głównych
bohaterów widziałem już w o wiele lepszych filmach ( np. Harrelsona także w komedii sensacyjnej
w niedocenionym tutaj Pociągu z forsą ) obejrzałem głównie ze względu na Hayek ale rewelacji
nie było ..

ocenił(a) film na 5
SzymonS1

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 5
bellya

Przeciętny, mało wciągający, zwykły średniaczek. Widziałam Brosnana w lepszych filmach.

ocenił(a) film na 5
SzymonS1

Oceniam na 5, jak napisał SzymonS1 aktorzy grali w lepszych produkcjach. Mało wciągający, nie wiem skąd taka wysoka ocena :P

ocenił(a) film na 5
karolina100

Nie ma co owijać w bawełnę. Film jest zwyczajnie nudny!

ocenił(a) film na 5
SzymonS1

Racja, jednak jak na film dla zabicia nudów, nie wymagający żadnego wysiłku od widza, to jest ok. W sam raz na leniwe niedzielne popołudnie :)

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Znakomicie zrelaksowałem się oglądając ten film, no a SALMA HAYEK !!! po prostu Boska !!! - można patrzeć i patrzeć, i patrzeć - dla mnie ideał kobiecości, a film oceniam na 7/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

Na Salmę można patrzeć, patrzeć i patrzeć.....
Ale wtedy już jej się trochę postarzało, jeśli mowa o wyglądzie to nie ma porównania z jej produkcjami z lat 90-tych, poza tym popsułeś statystykę bo przypomniałeś mi o tym temacie, spojrzałem a tu proszę wszyscy jak dotąd się ze mną zgadzali (jak nigdy)....

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Proces starzenia się jest, niestety, nieubłagany ale ONA dalej jest Boska. Przykro mi, że popsułem Ci statystykę ale ja nie jestem Wszyscy, ja jestem tylko ja ! Pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones