PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103934}

Po zachodzie słońca

After the Sunset
6,9 23 051
ocen
6,9 10 1 23051
6,2 6
ocen krytyków
Po zachodzie słońca
powrót do forum filmu Po zachodzie słońca

Czy wiadomo juz cos komukolwiek na temat wejscia na ekrany kin filmu "After The Sunset"? Czy w ogole bedzie emitowany w Polsce i kiedy? Co z Bondem, czy Pierce bedzie jego odtworca po raz kolejny? Spotkalam sie juz z roznymi opiniami na ten temat...
Wszystkich zainteresowanych tworczoscia i osoba Pierce'a Brosnana, zapraszam do dyskusji i prosze o kontakt mailowy ze mna. Z przyjemnoscia podyskutuje na jego temat.. Dodam tylko, iz jestem jego fanka juz od 10 lat, od chwili gdy zobaczylam go w serialu "Remington Steele". Czekam na Wasze listy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Ogolnie to premiera tego filmu jest w listopadzie, u nas to nie wiem. Jak bardzo lubisz Pierca to pewnie podobal Ci sie film "Afera Thomasa Crowna" - moim zdaniem rewelacja - wiesz lubie zaglowki i ten niezapomniany tekst - he destroyed boat worth 100000$ because he like the splash hehe, btw mam wczesna wersje "po zachodzie slonca" - moim zdaniem rewelacja, chociaz jeszcze w polowie bez glosu i tylko fragmenty ogladalem (czekam na dobra wersje albo kino) :) pozdro

Xer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones