PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375455}

Pociąg do Darjeeling

The Darjeeling Limited
7,0 42 382
oceny
7,0 10 1 42382
7,1 22
oceny krytyków
Pociąg do Darjeeling
powrót do forum filmu Pociąg do Darjeeling

Świetny

ocenił(a) film na 8

Jeden z tych filmów, które mi się nie nudzą. Z lekkością poruszający temat niełatwej więzi trzech braci, z których każdy to indywiduum. Ciekawy, nieszablonowy, zabawny, w żadnym wypadku nudny.
Doprawdy zadziwia mnie ilość negatywnych komentarzy. Ale to już chyba kwestia sznytu, jaki nadaje swoim filmom Anderson. Historia zatopiona w mgiełce absurdy nie każdemu może pasować.
Polecam!

ocenił(a) film na 4
sienszan

szajsowaty film... jeden z gorszych jakie w tym roku widziałem.

ocenił(a) film na 8
dzidzia_1984

odpowiedź wprost porażająca elokwencją...powinszować umiejętności klarownego wydawania osądów

ocenił(a) film na 7
sienszan

Dokładnie :) Film bardzo przyjemny, oglądało się świetnie. Klimat Indii, ciekawy humor i znakomite kreacje aktorskie sprawiły, że oceniłem go na 7.
Z pozoru lekki i przyjemny ukazuje złożoność relacji międzyludzkich. Ja osobiście polecam.

ocenił(a) film na 9
dezet2

Klimat Indii? Raczy Pan sobie dworować.

dezet2

Klimat Indii ? Czlowieku...wez Ty sobie w goole poszukaj chociazby paru zdjec i przyjzyj im sie ale tak dokladnie ;)

ocenił(a) film na 4
sienszan

sami specjaliści, obejrzeli pare filmów w życiu i błyszczą niczym gwiazdy. żal mi was!

dzidzia_1984

Cieszy mnie ze sa jeszcze ludzie z wyobraznia na tym swiecie. Wszyscy tutaj wpadaja w zachwyt nad scena wrzucania bagazy i " lekkoscia" przekazu oraz prawdziwych Indii....to wola o pomste do nieba :)

dzidzia_1984

nie czujesz klimatu dzidzia

sienszan

Świetny! Cudowna scena z wyrzucaniem bagaży - jeśli nie pozbędziesz się tego, co cię obciąża, możesz przegapić swój pociąg, odjedzie bez ciebie, a ty zostaniesz z otwartą buzią ;) Cholera, takie proste, a tak ładnie pokazane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones