PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854568}

Poczujcie rytm

Feel the Beat
6,1 8 629
ocen
6,1 10 1 8629
Poczujcie rytm
powrót do forum filmu Poczujcie rytm

Może to kwestia złego podejścia, ale chciałam obejrzeć film o tańcu i ciężkiej pracy. Dostałam historię o grupie tanecznej, do której przyszła pani uważająca się za najlepszą, trochę pokrzyczała, po czym doszła do wniosku, że jednak powinna być milsza. I co? Nagle wszystkie dziewczynki umieją tańczyć. Niby były pokazane próby, ale cała ta otoczka nierozwiniętych wątków, spłyciła ten najważniejszy. I jeszcze ten chłopaczek, który posiedział na próbach i nagle umie robić salta... Superwyrozumiały reżyser, któremu aktorka wychodzi z próby, a on jeszcze funduje jej rodzince przyjazd do Nowego Jorku. Tak jak wcześniej wspominałam, film okroił masakrycznie wątki poboczne.
Mnie ten film rozczarował, ale nie twierdzę, że jest bardzo zły. Może po prostu trzeba zdawać sobie sprawę, jak prosty i przewidywalny to będzie film.

ma_podsiadla

Film miał mega spłycona fabułę . Zaczynając od tego że laska próbująca dostać się na spektakle nie zna goru tamtejszej świty, kpina. Po drugie ten wyrozumiały reżyser zapomniał że jest główny Jury w narodowym konkursie i nie przyszedł na finał bo akurat był pierwszy dzień prób do jego nowej sztuki ??? Serio? Po 3 w New Hope nie ma internetu, prasy plotkarskiej , to sami amisze nie wiedzieli o totalnej wpadce niedoszłej gwiazdy estrady. Nawet na TVP info w USA o tym mówili. Cały watek romantyczny to też żenada , no i oczywiście musi być gej w sukience. Ale mimo wszystko oglądało się oo :p

ocenił(a) film na 8
ma_podsiadla

Robił salta, bo przecież jego tata z jego siostrą ćwiczyli w domu i on z nimi wtedy ćwiczył :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones