PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874350}

Pod ostrzałem

Copshop
5,6 3 367
ocen
5,6 10 1 3367
Pod ostrzałem
powrót do forum filmu Pod ostrzałem

Wykreowana przez scenariusz na błyskotliwą w rzeczywistości jest zaledwie sprytna jak na swoje pochodzenie etniczne. Po tym jak postrzeliła się sama z własnego rewolweru w bebechy, przeżyła tylko dzięki temu, że zawodowy zabójca wyjaśnił jej intrygę i o co toczy się gra. Później ten sam zawodowiec ratuje jej życie. Po wszystkim, zamiast jechać do szpitala aby zalepić dziurę we własnych bebechach, nasza bohaterka zasadza się na kogo? Na swojego wybawcę i mentora.
Myślę, że jest to dowód na przyjmowanie wyłącznie socjopatów do policji.

ocenił(a) film na 6
nawieczor

Może gdybyś dostrzegł/ła konwencje tej produkcji, nie trzeba byłoby nic wyjaśniać.

ocenił(a) film na 3
Bokciu

Konwencja jest taka, że nic nie musi się trzymać kupy.

Mnie przekonało.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

"Sprytna jak na swoje pochodzenie etniczne" ? :D inteligentne spostrzeżenie, biały panie

ocenił(a) film na 6
nawieczor

Ja myślę, że twój komentarz jest dowodem na to, że jesteś zakompleksionym rasistą i idiotą (jedno z drugim nie ma powiązania).

Skowi13

twój wpis jest dowodem na to, że jak rasowy rasista generalizujesz i etykietkujesz oponentów, bo rozumiesz tylko świat czarno- biały

ocenił(a) film na 6
nawieczor

Tak, tak... Ja etykietuję ciebie, po twoim wpisie, a nie całą twoją rasę. Nie muszę postrzegać świata zero-jedynkowo, żeby spostrzec idiotę, gdy na niego patrzę.

Skowi13

Trzeba zauważyć, że z wpisu @nawieczor wynika, że stawia on wyżej ciemnoskóre osoby niż białe. Ze zdania "...błyskotliwą w rzeczywistości jest zaledwie sprytna jak na swoje pochodzenie etniczne..." wynika, że tam, gdzie biali musieliby być aż "błyskotliwi" (starać się bardziej, być bardziej zaradni w zadanej sytuacji), tam wystarczy żeby czarni byli zaledwie "sprytni" (trochę powyżej przeciętnej, bez jakiejś specjalnej gimnastyki). Co nie zmienia faktu, że to rasistowskie (ludzie zapominają, że istnieje też rasizm "w drugą stronę" niż w netflixowych serialach).

Skowi13

rasiści to jednak prości i jednocześnie upośledzeni ludzie wnioskując po twoim przypadku xD

Skowi13

Czytaj ze zrozumieniem. A propos spryt też jest cenny, zwłaszcza jak się na sawannie ucieka przed lwem:))).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones