PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534318}

Pod prąd

Contracorriente
7,1 1 398
ocen
7,1 10 1 1398
Pod prąd
powrót do forum filmu Pod prąd

Świetny!

ocenił(a) film na 10

Film naprawde warty obejrzenia. Z mojej strony 10/10 mozna by stwierdzic ze nie jestem wybredny choc jestem. Malo jest filmow o takiej tematyce, mysle ze ten nawet pobil Brockenback. Po obejrzeniu dlugo nie moglem zasnac myslac nad tym jak by moglo wygladac dalsze zycie Miguela. Przeciez jak on moglby zyc bez swojej drugiej polowki.. masakra ;/ kolejny film bez happyendu ;( no nie moge tego przebolec hehe pewnie jeszcze dlugo bede o tym myslec. Zachecam do obejrzenia a i jeszcze tylko dla tych ktorzy nie ogladali, nie trzeba byc gejem by polubić ten film pozdro :)

ocenił(a) film na 7
tharo_90

co do filmów o podobnej tematyce - polecam 'Bańkę mydlaną' :) i dodam jeszcze, że miłość gejowska jest tu ukazana w dużo subtelniejszy sposób, niż w 'Brokeback Mountain', co moim zdaniem jest plusem.
przychodzi mi jeszcze na myśl 'Oczy szeroko otwarte'.

Kurkosia

oszaleliście
film jest tak niewiarygodnie przewidywalny, konwencjonalny, prosty, żenujący, niedopracowany,
nakręcony nudnymi ujęciami, w bezpodstawnym formacie 4:3, z głupimi żartami, nudny, kiepsko zagrany,
na prawdę głupi. Jest tyle dobrych filmów w tej tematyce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones