PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534318}

Pod prąd

Contracorriente
7,1 1 398
ocen
7,1 10 1 1398
Pod prąd
powrót do forum filmu Pod prąd

.....................spoiler.................................................... ................................................................................ ........wybaczcie że taką formę ma ten komentarz, ale nie chce komuś popsuć oglądania filmu........................................................................... ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ .........Wytłumaczy mi ktoś wątek śmierci Santiaga? w jaki sposób umarł/zginął? Bo nie wiem czy przegapiłam ten moment czy może nie jest to tak jasno wyjaśnione? i dlaczego Miguel widział go potem? Skąd wiedział że on nie żyje? A może miał urojenia? Dzięki z góry za odpowiedzi :)

bebo

Podczas rozmowy Santiaga z Miguelem, Santiago powiedzial, że wszedł do oceanu, i prąd go zniósł na skały, tak więc jest powód jego śmierci. A Miguel widział Santiaga, ponieważ mieli "niedokończone sprawy", ciało jego nie było odnalezione, i do tego momentu nie mógł odejść w pokoju. :-)

ocenił(a) film na 7
PapcioSmerf

dzięki z odpowiedź :)

bebo

Luzik arbuzik :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones