PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740604}

Pod

4,1 852
oceny
4,1 10 1 852
Pod
powrót do forum filmu Pod

Fajny

ocenił(a) film na 6

Szczerze mówiąc widziałem już tonę gorszych filmów,nie tylko horrorów. Ten film ma niezły klimat,wciągającą akcję i nawet niezłych aktorów. Do zakończenia można mieć pewne zastrzeżenia ale nie jest to absolutnie dno i 100 metrów mułu. Podobał mi się i polecam. Dla zastanawiających się czy obejrzeć czy nie jedna rada - zobaczcie trailer,jeśli Was zaciekawi cały film jest dla Was.

Czesiaruda

Chyba oglądaliśmy dwa różne filmy... bo ten POD co oglądałem z tym czymś w piwnicy to kilometr mułu z betonem ;)

ocenił(a) film na 6
Amiga600

Moje zdanie jest inne. Tyle w temacie.

Czesiaruda

A moje racja najmojsza.

ocenił(a) film na 6
Amiga600

Ja nie twierdzę,że ja wiem lepiej. Mnie się po prostu ten film podobał a Tobie nie i tyle.

Czesiaruda

Zgrywam sie przecież:) Jednnym podoba sie Pulp Fiction innym nie. Ot normalna rzecz mieć własny gust :)

ocenił(a) film na 6
Amiga600

Dokładnie. Aczkolwiek 7 to chyba rzeczywiście za dużo dla tego filmu. Zmieniam na 6 ;-)

Czesiaruda

Wiem że wpieprzam się wam w pasjonującą, prowadzącą do niezwykłych odkryć konwersację... :P Ale gdzie można zobaczyć ten film?

ocenił(a) film na 6
SanSall

Na różnych stronach internetowych... ;-)

Czesiaruda

no dzięki... :D

SanSall

Mi w googlach wyskakuje tylko pod mocnym aniołem, ale może nie umiem szukać :p

ocenił(a) film na 6
SanSall

Tutaj jak wpisuję konkretne strony to mi wyskakuje ''ta wiadomość zawiera treści niezgodne z regulaminem''. Podaj maila to Ci wyślę konkretny link z filmem do pobrania.

Czesiaruda

Laays.M.P.0@gmail.com
Z góry dzięki ;)

ocenił(a) film na 2
Czesiaruda

gra młodej Lauren od razu spodobała mi się. Brian grający Martina również świetnie wypadł. oboje byli wiarygodni. reszta to... przegadane... sam już nie wiem co

Czesiaruda

Mialem napisac to samo, co Amiga600, chyba ogladalismy dwa rozne filmy. Aktorstwo w tym filmie to dno dna, a juz smiejaco sie-placzacy bohater w domku, to himalaje absurdu.

ocenił(a) film na 8
Czesiaruda

Jak dla mnie klimatyczny i chociaż potwór wyskoczył w którymś momencie i od razu akcja, nie tak jak w Rec, to mimo wszystko świetny horror, wiele gorszych ma lepszą ocenę, ale żeby 3,7. Potworek w stylu właśnie Rec, The Tunnel itp. Gra aktorska w 80%-90% przekonująca, ja się wystraszyłem, a o to chodzi w horrorach. Moment jak koleś otwiera drzwi od piwnicy najlepszy, czuć ciary. Temat historii nie zamknięty, mogliby zrobić 2 część, ale pewnie byłaby gorsza. Po raz kolejny ocena na Film Webie nieadekwatna do filmu, dobrze, że się nią nie sugerowałem.

ocenił(a) film na 9
Marieka

Miło jest przeczytać jakąś rzeczywiście pozytywną opinię po tym całym wylewie pomyj na ten film tutaj na forum.
"Moment jak koleś otwiera drzwi od piwnicy najlepszy, czuć ciary" - ja też czułem te tzw. ciarki właśnie w tym momencie albo też bezpośrednio po scenie ze scyzorykiem, gdy rodzeństwo spogląda bodajże przez otwarte drzwi w dół schodów prowadzących na parter. W ogóle "Pod" posiada prawdziwą atmosferę grozy, to jest naprawdę klimatyczny horror z prawdziwego zdarzenia.

ocenił(a) film na 6
guliver_filmweb

Też się przykładam do dobrej opinii. Na pewno będzie 2 część jak budżetu przybędzie. Film na mocne 6 a czego zabrakło? Mogli troche pokazać kilka pięknych scen w lesie aż się o to prosiło przy ładnej scenerii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones