PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1331}

Podejrzany

Under Suspicion
7,3 17 140
ocen
7,3 10 1 17140
6,8 8
ocen krytyków
Podejrzany
powrót do forum filmu Podejrzany

10/10

ocenił(a) film na 9

Kapitalny film jak dla mnie jeden z klasyków wśród kryminałów.Wciągający od pierwszej minuty , trzymający w napięciu do samego końca i nieprzewidywalny.A także świetny klimat , rewelacyjne dialogi i zdjęcia oraz fenomenalne role Morgana Freemana i Gene'a Hackmana.Serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

Rewelacyjny film:D

ocenił(a) film na 9
rado_filmaniak

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami i naszła mnie ochota na powtórkę tak dobrego kina.

ocenił(a) film na 6
rado_filmaniak

To jest remake francuskiego kryminału "Przesłuchanie w noc sylwestrową" z 1981 roku. Gorszy od pierwowzoru, uwierz mi.

ocenił(a) film na 7
rado_filmaniak

Rado ile Ty masz lat,że 90 % filmów jakie oglądasz oceniasz na 10 i uważasz je za arcydzieła? Bez przesady.

Kroko93

Dobre, w jego zestawieniach 9 to najniższa ocena :) Same klasyki ogląda chłopak :)

ocenił(a) film na 7
adperfect

Lekka przesada,chyba,że pod publikę te oceny :)

ocenił(a) film na 9
Kroko93

może zajmijmy się sobą, a nie innymi? Tak na serio to bardzo mało jest prawdziwych znawców kina, 96% z nas mimo ulubowania"Mechanicznej Pomarańczy"czy też innych "ultraalternatywnych" filmów wypowiada się raczej z własnej potrzeby uwiarygodniania samego siebie,a nie z samego znawstwa sensu stricto. Więc dajmy sobie spokój :))))

ocenił(a) film na 7
denali6194

nie należę do grona fanów "Mechanicznej Pomarańczy" akurat :)

ocenił(a) film na 10
rado_filmaniak

Dla mnie też jest to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Końcówka bardzo mnie poruszyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones