PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1331}

Podejrzany

Under Suspicion
7,3 17 150
ocen
7,3 10 1 17150
6,8 8
ocen krytyków
Podejrzany
powrót do forum filmu Podejrzany

Skąd w ciemni Henrego wzięły się zdjęcia dziewczynek? Chyba coś przegapiłem a film oglądałem dwa razy. Skoro Henry młode kobietki kochał czysto platonicznie to, czemu miałby robić zdjęcia 15 letnich dziewczyn? Przecież skoro pragnął dziecka to były by to zdjęcia młodszych osóbek. Zakładam że archetypem nie była tutaj córka siostry, Chantal którą Henry niby miał uwodzić. Proszę odpowiedzcie.

ocenił(a) film na 8
entyn

być może znał te dziewczynki wcześniej, ale gdy posądzono go o morderstwo bał się do tego przyznać. nie było to wytłumaczone w filmie. ale wydaje mi się, że moja opinia może być prawdopodobna.

ocenił(a) film na 10
entyn

Po pierwsze za te znaki zapytania, które burzą wygląd strony należy się prawy sierpowy aż się oranżada z komunii odbije. Weź pomyśl trochę. Poza tym pytanie jest banalne, pewnie dlatego nikt na nie nie odpowiada:) Przecież pociągały, podniecały go młode dziewczyny, ich napięta skóra itd. więc robił im to co lubił - fotografował. Czy to takie trudne???????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ??????????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones