PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34857}

Podkręć jak Beckham

Bend It Like Beckham
6,0 24 946
ocen
6,0 10 1 24946
6,0 8
ocen krytyków
Podkręć jak Beckham
powrót do forum filmu Podkręć jak Beckham

Mile zaskoczenie

użytkownik usunięty

Szczerze mowiac chcialam obejrzec ten film ze wzgledu na Jonathana, nie spodziewalam sie zadnej rewelacji a tu prosze, świetny film na ktorym mozna sie posmiac no i watek milosny byl bardzo ciekawy. Wszystkim bardzo polecam;]

ocenił(a) film na 8

Również polecam wszystkim ten film !
Ja natomiast obejrzałam go ze względu na Parminder (jestem fanką ER, więc nie mogłam przejść obojętnie koło jej osoby), obejrzałam ten film wczoraj na swoim komputerze i całkowicie mi się spodobał ;D
wiedziałam również, że gra w nim Jonathan (był słodki !)

Ogólnie wszystko dla mnie było fajnie .
Miły, sympatyczny, przyjemny film, a na ponure wieczory- nawet rozgrzewający ;P

karmik14

i dla mnie Jonathan był powodem do obejrzenia ;)
ale także nie miałam zbyt wielkich nadziei na to, że film będzie aż tak dobry, może nie jest to kino wysokich lotów, ale w sam raz na przyjemną rozrywkę. a ponad to rewelacyjna muzyka :)
8/10

skrzacik

Bardzo mi się podobał ten film taki inny.Taki na zły humor.
Poprawi go na pewno.

Narwany_chochlik

Ja miałam zły humor i mam go ciągle. Mi akurat nie poprawił humoru.
Sam film dobry. Gdyby nie Jonathan nigdy bym na niego nie wpadła. Chociaż nie za bardzo lubię te hinduskie klimaty, a tym bardziej piłke nożną, ale przemogłam się i dotrwałam do końca.
Gra Parminder jedna z lepszych.
Nie jest to kino rewelacyjne, ale na pewno dobre i przyzwoite.
Uważam, że takich filmów powinno być więcej. Dobrze by było, gdyby więcej młodzieży miała ochotę oglądać takie filmy. To jedne z tych, które pokazują jak bardzo potrzebna jest w życiu pasja i realizacja jej , pomimo pojawiających się przeciwności.

Anka_53

nazwisko boskiego Meyers'a - jak dla mnie to ideał męskiej urody - skłoniło mnie do obejrzenia tego filmu i nie żałuję.... film lekki i przyjemny, muzyka rewelacyjna... fajny klimat.

ocenił(a) film na 9
szczeniaczek26

Tak bardzo sympatyczny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones