PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98182}

Podniebna poczta Kiki

Majo no Takkyūbin
7,5 22 291
ocen
7,5 10 1 22291
7,9 13
ocen krytyków
Podniebna poczta Kiki
powrót do forum filmu Podniebna poczta Kiki

Kiki

ocenił(a) film na 8

eh, słaba z niej czarownica, żadnego hokus pokus- abra kadabra, ani to sobie nowej sukienki nie wyczaruje ani śniadania, na miotle tylko potrafi latać, chociaż też nie najlepiej ;)

ocenił(a) film na 10
nika_na

I właśnie dlatego przez rok ma się uczyć.

ocenił(a) film na 8
nika_na

Bo jest jeszcze dzieckiem i praktykantką :) Poza tym, w tym tkwi jej urok - jako super wyszkolona czarownica nie miałaby tylu ciekawych przygód, prawda?

ocenił(a) film na 8
Kimi_Sama

ależ ja wcale nie odmawiam jej uroku, uważam że jest przesympatyczna ale czarownicą jest marną;) ma się uczyć- ok, tyle że zamiast pstryknąć palcami ona z zakasanymi rękawami, na kolanach jak zwykła śmiertelna dziewczynka szoruje podłogę! może nie każdy ma ambicje czy możliwości by dostać się do Hogwartu ale czego ona się nauczy w piekarni, poza przepysznymi bułeczkami maślanymi mmm :) ? nie zauważyłam by w którymkolwiek momencie wertowała opasłe księgi powtarzając magiczne formuły, zresztą nawet nie ma czarodziejskiej różdżki eee ;)

nika_na

Uczy się życia. Tego się nikt nie nauczy z opasłych tomisk. Żadne magiczne zaklęcia też na nic się nie zdadzą.

ocenił(a) film na 9
nika_na

Mi się wydaje, iż chodziło o znalezienie własnych czarów. I właśnie to na końcu się stało nowa miotła nowe czary własny styl i własne ja. Oczywiście na pewno znajdzie w sobie wiele pokładów magii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones