PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98182}

Podniebna poczta Kiki

Majo no Takkyūbin
7,5 22 354
oceny
7,5 10 1 22354
7,9 14
ocen krytyków
Podniebna poczta Kiki
powrót do forum filmu Podniebna poczta Kiki

Nie lubię Anime

ocenił(a) film na 1

Nie lubię Anime, nie wiem dlaczego rekomendacje pokazały 100% w moim guście. Nie podobało mi się wcale.

czapajewmk

mi pokazuje 96% to jakiś bug?
Też nie przepadam za anime jedynie dragon ball z

ocenił(a) film na 5
PanKasztan

Tak to już jest... gust każdy ma własny np. jednemu podoba się np. wszystkie odcienie różu a drugiemu wszystkie poza bardzo jasnym. Czasem moze być 100% i do kitu, a czasem poniżej 20% i być "ulubieńcem", ten "gustomierz" nie jest nieomylny.

ocenił(a) film na 5
Sellesa

A jutro wstanie w innym humorze i mu się odwidzi i spodoba.

ocenił(a) film na 9
PanKasztan

Jeśli lubicie fantasy typu LOTR, Hobbit itd to może dlatego wam wyświetliło, że jest w waszym guście pozdrawiam/

ocenił(a) film na 8
PanKasztan

Nie wiem jak działają rekomendacje (działały 3 lata temu? :P) ale anime oznacza tylko technikę i względnie miejsce produkcji, poza tym taki film może być wszystkim. To czy się spodoba to inna sprawa, ale to tak jakby mi zaproponował film sprzed kilkudziesięciu lat a ja bym stwierdziła "Jaki bezsens, nie lubię starych filmów" o.O

czapajewmk

Czy naprawdę twierdzisz, że w tym filmie nie ma nic wartościowego ani dobrze zrobionego, tylko dlatego, że nie przypadło ci do gustu? Twierdzisz, że ten film jest tak okropny, że bardziej już się nie da? Trochę obiektywizmu. To, że jakiś film się nie podoba, nie musi oznaczać, że wszystko w nim zostało zrobione źle ani że jest tak okropny, że bardziej już się nie da.

Mi pokazuje 73% w moim guście.

czapajewmk

Czy naprawdę twierdzisz, że w tym filmie nie ma nic wartościowego ani dobrze zrobionego, tylko dlatego, że nie przypadło ci do gustu? Twierdzisz, że ten film jest tak okropny, że bardziej już się nie da? Trochę obiektywizmu. To, że jakiś film się nie podoba, nie musi oznaczać, że wszystko w nim zostało zrobione źle ani że jest tak okropny, że bardziej już się nie da.

Mi pokazuje 73% w moim guście.

czapajewmk

"Nie lubię" to nie to samo co "Zły film".

Idź nie lub gdzie indziej. <dźga kijem>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones