PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275067}

Podróż do wnętrza Ziemi

Journey to the Center of the Earth
6,3 38 222
oceny
6,3 10 1 38222
3,7 6
ocen krytyków
Podróż do wnętrza Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do wnętrza Ziemi

:D

ocenił(a) film na 8

jak dla mnie bardzo fajny film przygodowy, zawiera wiele ciekawych elementów
fantastycznych. Mogę powiedzieć, że to film również familijny. Ja oglądałam go z moją
rodziną i wcale nie było tak że dorośli uważali go za nudny film dla dzieci. Jak dla mnie
dobra 8- bardzo dobry! :)

ocenił(a) film na 6
olcikus3

Uważam, że właśnie jako przygodówka dla rodziny - broni się. Idealny film na weekend, kiedy chce się chwilę odpocząć, usiąść z rodziną.

ocenił(a) film na 6
F_a_y_e

dokładnie tak!!!!!!

olcikus3

Przygodówka? No prosze Cie...To typowo kino familijne to w dodatku w słabym trzeba przyznać wydaniu.

ocenił(a) film na 8
David_Haye

Każdy ma prawo do własnej opinii :D A moja jest taka że jest to film przygodowy i familijny :D

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
olcikus3

Jak dla mnie, to film beznadziejny, nie dałbym go do oglądania nawet małym dzieciom.
I nie chodzi o to, że wykonanie było beznadziejne, bo nie było (było wykonanie pod dzieci).
Takie filmy pokazują idiotyczne rozumienie nauki i dziecko, oglądając takie coś, mogłoby na serio pomyśleć, że takie kominy wulkaniczne ciągną się do samego jądra, że pod ziemią mogą rosnąć rośliny... itp. itd. . Czyli - sama książka jest moim zdaniem idiotyczna, a film poprzez jej realizację, skazuje się na taką samą opinię.

użytkownik usunięty
advx

To ja proponuje zabronic dzieciom ogladanie bajek!!! Jeszcze pomysla ze psy mowia (Marta Mowi), ze malpy wiele potrafia (ciekawski george), ze kucyki potrafia mowic (my little pony) itp. Ja np wierzylem po obejrzeniu koziolka matolka ze chmury mozna jesc. Dawno temu. I co ? MOje zycie sie zalamalo? Dzisiaj sie z tego smieje z wlasnym dzieckiem.

ocenił(a) film na 3

Koziołek matołek nie był filmem który miał mieć naukowe podłoże, nie sypano w nim zmyślonymi naukowymi tekstami.
Ten był.

ocenił(a) film na 10
olcikus3

Super film, każdy mówi jakie to nieprawdziwe. Czy chociaż raz ktoś z nas tam był? Nikt z nas może nie znać całej prawdy. To tylko film, mam gdzieś jaka to kategoria filmu , przygoda, bajka, na faktach, co mnie to obchodzi. Film jest super i tyle.

ocenił(a) film na 10
olcikus3

Wg mnie bardzo dobry film. Nigdy się nie doszukuję w takich filmach zgodności z prawami fizyki. To jakby zastanawiać się, dlaczego smerfy są niebieskie.

Największym plusem tego filmu jest prosta fabuła, pozbawiona antagonisty, który chce im odebrać jakiś skarb. Zwykła eksploracja, przeżywanie nierealnej przygody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones