PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275067}

Podróż do wnętrza Ziemi

Journey to the Center of the Earth
6,3 38 222
oceny
6,3 10 1 38222
3,7 6
ocen krytyków
Podróż do wnętrza Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do wnętrza Ziemi

3/10 Słabiutki

ocenił(a) film na 3

Nawet dobrze się zaczął ale potem było tylko gorzej.... Nic tu się nie trzyma kupy, mnóstwo bzdur i fajerwerków na które mój 10letni syn mówił "ale bezsens...." Nawet nie familijny, nic ciekawego.

pcsik

A jaki jest film familijny? To jest bajeczka z reszta luzno oparta na innej bajeczce. Nie ma uczyc faktow, a jedynie rozwijac wyobraznie. Moj 4 latek byl zachwycony, a zadowolony dziec to usatysfakcjonowany rodzic. Oczywiscie gusta sa rozne i o nich sie niedyskutuje. Jedyne do czego moge sie "przyczepic" to polski dubbing od ktorego bola uszy.

pcsik

ale to na podstawie powieści czytałeś ją swojemu 10 letniemu synowi ?

ocenił(a) film na 1
markin

Pcsik chyba nie na podstawie powieści czytał tę filmę (by odpowiedzieć zgodnie z wybraną przez Ciebie formą gramatyczną) swojemu synowi. Byłoby to trudne...

Orgelbrant

tylko czemu się tłumaczysz myślisz że cie nikt nie zrozumie ?

ocenił(a) film na 1
markin

Gdzie ja się tłumaczę? Ja niczego nie tłumaczę, ja odpowiadam, Tobie, markinie. Odpowiadam, bo zaintrygował mnie, przyznaję, pomysł czytania - wg powieści - filmu. Czyli co? Oglądając film, na szybko kartkujemy książkę, i wprowadzamy korektę?

ocenił(a) film na 1
pcsik

Widocznie masz inteligentnego syna, a to film wyłącznie dla idiotów.

ocenił(a) film na 7
pcsik

A moje dziecko mówiło że jest super, to film fantastyczno przygodowy dla dzieci.

ocenił(a) film na 8
pcsik

słabiutki może jesteś ty i twoja wiedza na temat filmow

ocenił(a) film na 5
hercules38

Pioruny bijące jak tanie fajerwerki, potem równoległy zjazd na linach :D , następnie czołówki plus latarki w rękach i używanie wszystkich naraz, bo przecież mamy plecaki pełne baterii (!), do tego świecenie sobie po oczach - kto chodził po jaskiniach, lub nawet w nocy po lesie ten wie o czym piszę. Kolejka w kopalni wzięta z przedwojennego lunaparku mnie dobiła. Dalej nie oglądałem, bo dzieciaki padły ze śmiechu.
To już lepiej kolejny raz przeczytać Verne'a.

Film dla pięciolatka, ale niezbyt rozgarniętego.

ocenił(a) film na 8
andre_

nwm co ty gadasz za glupoty ale mow sb co chcesz

ocenił(a) film na 5
hercules38

Mógłbyś rozwinąć swoją jakże głęboką wypowiedź?

ocenił(a) film na 8
andre_

to ze film byl fajny i ok a nie to co ty piszesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones