PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275067}

Podróż do wnętrza Ziemi

Journey to the Center of the Earth
6,3 38 246
ocen
6,3 10 1 38246
3,7 6
ocen krytyków
Podróż do wnętrza Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do wnętrza Ziemi

Obejrzałem ten film wraz z rodzinką siostry i muszę przysiąc, że nie tylko jej dzieci bawiły się na nim doskonale.

Jest to typowe kino rozrywkowe pełne bajecznej scenerii, ciekawej przygody i dobrego humoru. Dziwi mnie zatem wytykanie na siłę błędów filmowi familijnemu, a co przedewszystkim Sci-Fi, która to kategoria sama wskazuje na połączenie nauki z fikcją. Przy takich filmach należy zapomnieć o zdrowym rozsądku i poddać się przygodzie, co poniektórym forumowiczom sprawiło chyba nie lada trudność.

Oglądaliśmy w 3D i mimo efektu "bolących oczu" naprawdę opłacało się przeżyć tę podróż do wnętrza ziemi.

ocenił(a) film na 10
otorian83

Całkowicie się zgadzam.
To film by uruchomić wyobraźnię i pobyć przez chwilę w innym świecie.
Gdy ja byłam w kinie właściwie wszyscy się śmiali ;).
I bardzo mnie cieszy, że nie była to kolejna ekranizacji fabuły książki tylko coś co pokazywało ile książki mogą wnieść radości i pobudzić nasze zmysły. A w niektórych przypadkach mogą okazać się prawdą i pomocną rzeczą :D.

otorian83

Witam
potwierdzam wypowiedz kolegi. Ogladajac wczesniejsze wersji tego filmu bylo duzo scen drastycznych - nie dla dzieci. Obecna wersja jest wersja skierowana do szerszego grona widzow. Ukazuje wiele dylematow wspolczesnego swiata. Efekty atmosfera so bardzo dobre. Ja z rodzina ogladalem film z przyjemnoscia i za jakis czas chetnie obejrze ponownie.

ocenił(a) film na 9
otorian83

ZGADZAM SIĘ ŻE FILM JEST REWELACYJNY A JAKO S-F W 3D JEST PO PROSTU STRZAŁEM W 10 BO NIEOGRANICZA WIDZA WIDZIAŁAM TEN FILM 2 RAZY I NIE ŻAŁUJE BO JEST TO NAPRAWDE ŚWIETNE KINO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones