PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275067}

Podróż do wnętrza Ziemi

Journey to the Center of the Earth
6,3 38 247
ocen
6,3 10 1 38247
3,7 6
ocen krytyków
Podróż do wnętrza Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do wnętrza Ziemi

Efekty może i robią wrażenia,ale dosłownie NIC poza tym. Film przeładowany po same uszy całą tanią amerykańszczyzną, typu: wiszenie nad przepaścią, ucieczka przed 20 razy większym potworem,skakaniem gdzieś w ostatnim momencie i td i pt. Wszytko oczywiście okraszone superśmiesznymi tekstami typu: "juz sobie przypominam, dlaczego nienawidzę pracy w terenie",które serwują nam bohaterowie wisząc nad przepaścią, biegnąc lub spadając. Wszystko byłoby ok,gdyby nie to,że ten zestaw scen i tekstów pojawia się w prawie każdym takim filmie już od kilkudziesięciu lat

ocenił(a) film na 5
lee_marvin

Jak najbardziej potwierdzam, uciekając przed dinozaurem 30 razy większym od nich oni mówią do siebie:
Co, nigdy nie widziałeś dinozaura ?
Tak ale te które widziałem chciały mnie pożrec (czy coś w tym stylu)

To jest właśnie ta głupia tania amerykańszczyzna,

ocenił(a) film na 5
fafa194

Mnie zniszczyła scena jak gość bił się z tymi mięsożernymi roślinami. Normalnie parodia.

użytkownik usunięty
lee_marvin

Ja pokładałam się ze śmiechu na scenach we wnętrzu Ziemi. Naoglądałam się wiele Sci-Fi, ale ten film nie dość, że nie zaliczał się do fanasty, to jeszcze rozwalał najprostsze teorie naukowe... Rośliny bez słońca, bańka powietrza, brak ciśnienia...

ocenił(a) film na 6

widziałem go kilka razy na HBO, a teraz jestem w szoku, że to w kinach leci...

Bo to jest fantasy a nie science fiction.

ocenił(a) film na 2
michalzawiski

Co nie zmienia faktu, że film oprócz efektów nie ma widzowi nic do zaoferowania, a sami bohaterowie zamiast bawić drażnią. To jest tragiczne, że przy takich środkach i technice dzisiejsze Hollywood nie jest w stanie nakręcić jednego porządnego filmu przygodowego :(

ocenił(a) film na 2
michalzawiski

Niezaleznie od gatunku, takiego festiwalu bezsensow i nielogicznosci jeszcze nie widzialem... no dobrze, moze w "Dniu Niepodleglosci", ale tamten byl tak glupi, ze az fajny, "Podroz.." jest tylko glupia. Zupelnie mnie rozwalila scena gdy ten mlody pare kilometrow pod ziemia (zreszta podczas sztormu na "morzu" w jaskini !) odebral komorke. Tez taka chce! E.T. moglby z niej zadzwonic do domu. Bezposrednio.
mistrz77714 masz racje, to tez bylo dobre. I ten film sklada sie tylko z takich glupot, do tego drewniane aktorstwo i bardzo "zabawne" teksty. Po prostu niezapomniane przezycie.

ocenił(a) film na 3
autostopowicz70

Ja w pełni rozumiem, że w obrazie fantasy można sobie zrobić domek w podziemnym grzybie, latać na kamieniach i grać rybami kopalnymi w baseball. Ale dlaczego, do stu beczek zgniłego tranu, w tym filmie deszcz pada prosto podczas sztormu? Zgadzam się z przedmówcami i w ramach protestu zaprezentuję pewną uwagę merytoryczną - ten film jest głupi.

ocenił(a) film na 3
lee_marvin

Film ten można obejrzeć co najwyżej dla efektów.. Pierwszy raz zdarza mi się nie dotrwać do końca filmu, który sama wybrałam do obejrzenia. dno

ocenił(a) film na 4
Icanthelpit

Nie wspominając, że odbiera telefon komórkowy w środku Ziemii...

ocenił(a) film na 4
lee_marvin

Faktycznie słabizna. Ale czy nie macie wrażenia, że coraz poważniejsze wchodzenie 3D do filmu, zaczyna powodować, że skupia się jeszcze większa uwagę na efektach, a nie na grze, scenariuszu i tak dalej. Mam wrażenie, jakbym włączył dobrze zrobioną video grę, a nie oglądał jakąś historię. Do tego oczywiście angażowanie "aktorów", którzy w innego typu kinie nie mają za dużo do powiedzenia.
Ciekaw jestem opinii.

ocenił(a) film na 5
chemas

no niestety, producenci podchwycili ten trend i doją z widzów dwa razy więcej kasy niż przy normalnym filmie.. jak widzę w tytule czy gdzieś w opisie filmu, że jest to produkcja 3D to od razu przed seansem chowam mózg do lodówki i skupiam się na wizualnej otoczce, bo nic innego w takich produkcjach nie ma.. ani aktorstwa, ani fabuły... serio, nie jestem w stanie przytoczyć choć jednego filmu, który obejrzany w 3D by mnie zadowolił... ale... za to niektóre tytuły zyskały ciut po obejrzeniu na normalnym ekranie, np Clash of the Titans, którego 3D było robione na kolanie - okazało się, że to całkiem znośne kino efekciarsko-przygodowe.. to samo Tron Legacy - ale tutaj się przyznam, że jestem fanką Tron'u więc moja ocena tego filmu jest mega subiektywna :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones