PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275067}

Podróż do wnętrza Ziemi

Journey to the Center of the Earth
6,3 38 225
ocen
6,3 10 1 38225
3,7 6
ocen krytyków
Podróż do wnętrza Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do wnętrza Ziemi
ocenił(a) film na 5
iniesta019

Ciekawie się zapowiadał, ale to było tak nierealne ,że ciężko się oglądało.

ocenił(a) film na 3
merci_beaucoup

Nie sposób się nie zgodzić.

ocenił(a) film na 9
Simile

pragnę zauważyc jedną rzecz.... J. VERNE PISAŁ SCI- FI I FANTASTYCZNO-PRZYGODOWE KSIĄŻKI WIĘC CZEGO SIE SPODZIEWALIŚCIE? ŻE TO BĘDZIE JAKIŚ MELODRAMAT?

ocenił(a) film na 3
kasiadabrowa1

Spodziewaliśmy się chyba nieco więcej realizmu. Bo jego brak aż boli.

ocenił(a) film na 9
Simile

a co niby byś chciał realistycznego w filmie SCI-Fi?

ocenił(a) film na 5
kasiadabrowa1

Ja się nie dziwę osobom, które się wcześniej wypowiadały. Jasno napisane, że to dokument, na podstawie badań, dla dorosłych.
A jak boli to pomasować trzeba, życzę by ból został ale może wyobraźnia się włączy.
Swoją drogą czekam, aż ten kto najgłośniej jęczy wypowiedział się merytorycznie na temat braku realizmu w tym obrazie i przedstawił swoje spostrzeżenia odnośnie nierealnych motywów.


Nie jestem zwolennikiem takich produkcji ale był przyjemny, lekki, jeśli ktoś szuka familijnego kina to jest to dobra pozycja.

ocenił(a) film na 9
Nhaahn

jaki dokument?

ocenił(a) film na 8
merci_beaucoup

bo to film a one czesto sa nie realne

ocenił(a) film na 1
iniesta019

Współczuję Ci. Jeśli lubisz wyłącznie filmy realistyczne, to ograniczasz się do dramatów psychologicznych. Jest naprawdę sporo nierealistycznych, wręcz fantastycznych filmów i powieści...

ocenił(a) film na 8
iniesta019

Bardzo dobrze że powstają takie filmy "pozbawione realizmu" jak to napisałeś w swoim poście. Realizmu to ja mam już dosyć w naszym życiu codziennym i czasami fajnie jest odskoczyć od tego oglądając np. filmy właśnie takiego pokroju jak "Podróż do wnętrza ziemi". Chętnie oglądnął bym film o życiu na ziemi gdyby była płaska, w co wierzyli dawni mieszkańcy naszej planety. A może już ktoś go nakręcił?

ocenił(a) film na 8
iniesta019

bo to film i prawie zawsze tak jest tg rodzaju filmow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones