PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394027}

Podróż kobiety

Laaga Chunari Mein Daag
7,7 1 791
ocen
7,7 10 1 1791
Podróż kobiety
powrót do forum filmu Podróż kobiety

Wspaniały film :):)

ocenił(a) film na 10

Chyba jedne z najlepszych filmów bolly i nie tylko jaki kiedykolwiek widziałam. Super obsada, muzyka i oczywiście tematyka filmu. Poprostu rewelacja!

ocenił(a) film na 10
Moncia1993

Moncia zgodzę się z Tobą, aczkolwiek jako facet dodam, że Rani jest super.

użytkownik usunięty
Moncia1993

tak na prawde zawsze po każdym fajnym filmie mowimy ze jest najlepszy :D

ocenił(a) film na 9
Moncia1993

Ten film jest poprostu wspaniały, nie da sie opisać trzeba zobaczyć, świetna rola Rani chyba jedna z lepszych :)

ocenił(a) film na 9
Riya22

Oglądałam przed chwilą ten film po raz 3 i jestem zirytowana fabułą, pomimo, że film ogląda się sprawnie... Ta rodzina to tak jak takie pasożyty, tylko daj i daj, i nie pytają , skąd główna bohaterka bierze pieniądze, a jak już się dowiadują, to wiadomo, jak reagują, zwłaszcza matka.... Oglądałam to, i byłam wściekła na takie postaci...Film dobry, ale irytujący momentami

ocenił(a) film na 10
Moncia1993

Bardzo fajny film, lekki i przyjemny do oglądania:)

ocenił(a) film na 6
Mala_Czarna

Niezly,tylko w gatunku powinno byc jasno ujete,ze to musical.Nie lubie tego gatunku i mnie osobiscie denerwowaly wstawki muzyczne po dziesiec minut albo i dluzej,po prostu je przewijalam.Nie wiem czy to norma w bolywoodzkich filmach,bo zadnego wczesniej nie ogladalam.
Nie rozmumiem czemu w opisie jest podane melodramat,kiedy ten film nim nie jest,bo zakonczenie jest pozytywne.

ocenił(a) film na 10
malablondi

Wstawki muzyczne to norma w tym gatunku filmowym.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones