PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470859}

Podróż widmo

Ghost Voyage
3,4 674
oceny
3,4 10 1 674
Podróż widmo
powrót do forum filmu Podróż widmo

To raczej horror niż film sci-fi. Można obejrzeć z nudów ale bez rewelacji, pomysł jest nawet całkiem całkiem ale wykonanie czasami budzi uśmiech na twarzy zamiast straszyć. Moja ocena 5/10.

ocenił(a) film na 6
Marcinkolobrzeg

Ja dałem więcej bo mi się podobało,zwłaszcza scena z lustrem. Ciekawi mnie czy będzie 2 część :)

Robert831231

Końcówka na to wskazuje ale raczej wątpię;)

Marcinkolobrzeg

Ten film jest słabiutki (aż się sam sobie dziwię, że wytrwałem do końca).
Scenografia i fabuła jeszcze jako tako ujdą, ale gra aktorska jest bardzo mizerna. W szczególności ci dwaj mięśniacy w skórach to już w ogóle miernoty jakich mało.
Faktycznie bardziej to jest horror niż Sci-Fi, ale jeszcze chyba jak dotąd nie widziałem w żadnym horrorze, żeby bohaterowie byli straszeni przez jakąś trędowatą laskę w minówce(!) :D Film jest wyjątkowy pod tym względem :))) Ode mnie 3/10

ocenił(a) film na 4
Marcinkolobrzeg

Ja z kolei uważam, że to bardziej fantastyka niż horror. Daję 4/10. Skąd tej laski-upiory w mini które straszyły, skąd one się wzięły?

ocenił(a) film na 6
Adam

Wydaje mi się, że to ludzie którzy przekręcili się przez towar tego dilera.

ocenił(a) film na 4
Marcinkolobrzeg

Klasa C ale dało się zobaczyć na plus pomysł, efekty średnio albo gorzej, d..y nie urywa ale nie jest to najgorszy szrot.

wujaniek

Masakra. Efekty rodem z Bułgarii. Końcówki filmu nawet nie skomentuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones