PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493898}

Podróże Guliwera 3D

Gulliver's Travels
5,5 32 289
ocen
5,5 10 1 32289
5,0 3
oceny krytyków
Podróże Guliwera 3D
powrót do forum filmu Podróże Guliwera 3D

3/10

ocenił(a) film na 3

Zacznę może od plusów filmu. Jedyny jaki znalazłem to chyba czas jego trwania czyli 85 min. Więcej bym chyba nie dał usiedzieć. Przejdźmy teraz do minusów. Przed seansem już wiedziałem, że moje nota zostanie obniżona za dubbing, nie wiem czemu kina nie dały możliwości obejrzenia filmu bez niego. Prócz filmów animowanych podstawianie głosów mija się z celem. Wiadomo, że jest to robione w większości w filmach dla dzieci, ale tego filmu raczej bym dzieciom nie polecał. No chyba, że chcą poznać znaczenie sformułowania "złoty deszcz". Film wieje nudą od początku do końca. Niby to komedia, a na sali śmiechu słychać nie było, prócz jednej sceny jak Gulliver znalazł się w domku na lalek, przez 1:30 sek. można było przestać ziewać. Efekty specjalne jak na nowy film są słabiutkie, amatorzy z youtube tworzą lepsze produkcje. Kolejny minus filmu to dialogi i gra aktorów - porażka. Twórcy chcieli trochę odświeżyć oryginalnego Gullivera wprowadzając trochę nowoczesności, ale pojawienia się transformersa, to już przegięcie,
Film zdecydowanie odradzam, tym co nabrali się na seans 3D i zapłacili za coś takiego 33 zł, szczerze współczuje.

ocenił(a) film na 3
ravaging

zgadzam się z tobą w 101%...

ocenił(a) film na 2
ravaging

Popieram. Jack Black pasował mi do Tenacious D i chyba powinien tam zostać już.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones