PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493898}

Podróże Guliwera 3D

Gulliver's Travels
5,5 32 289
ocen
5,5 10 1 32289
5,0 3
oceny krytyków
Podróże Guliwera 3D
powrót do forum filmu Podróże Guliwera 3D

Witam, czy ktoś był w kinie na tym filmie ? Chodzi mi o to że multikino puszcza ten film w 3D ale dubbingoawny ;/ i chciałem zapytać czy w filmie Jack śpiewa jakieś piosenki i czy one też są dubbingowane?

ocenił(a) film na 4
bogus_k

Tak, niestety.

Kathlar

W takim razie podziękuję... tylko dlaczego puszczają tylko dubbingowaną wersję ?! ;/ żal

ocenił(a) film na 4
bogus_k

Bo chcą żeby ten film obejrzały dzieci i nie dbają o fanów JB-iego, którzy chcą posłuchać jego głosu. Przykra prawda.

Kathlar

Myślę, że znowu muszą kopa w dupę dostać tak samo jak dostali na Alicji w krainie czarów Burtona. Na początku dali sam dubbing i prawie nikt nie chodził :) i szybko pojawiła się także możliwość filmu z napisami. Z zwiastunów widać, że dubbing w podróżach Guliwera jak dla mnie przynajmniej jest mało tragiczny. Jest katastrofą!

ocenił(a) film na 1
bogus_k

Ten dubbing jest to masakryzm totalny... i też sie zastanawiam komu tak odwaliło i wpadł na tak genialny pomysł. Dobra, dubbing jestem w stanie tolerować, kiedy nie muszę go oglądać. Ale tak kiepskiego dubbingu myślałam, że już się nie robi (?!) Jest to totalna profanacja filmu co widać już w samych zapowiedziach.

ambiwalentna

Po zobaczeniu zwiastunu chciałem iść na ten film do kina, głównie ze względu na JB, ale gdy tylko zobaczyłem, że film jest wyłącznie z dubbingiem to zrezygnowałem.
Udostępnili by 2 wersje i wszyscy by byli zadowoleni ale nie...

ambiwalentna

ten film sam w sobie jest profanacją ...

ocenił(a) film na 2
bogus_k

film to gówno po całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones