PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493898}

Podróże Guliwera 3D

Gulliver's Travels
5,5 32 252
oceny
5,5 10 1 32252
5,0 3
oceny krytyków
Podróże Guliwera 3D
powrót do forum filmu Podróże Guliwera 3D

Blunt zrezygnowała z roli Czarnej Wdowy w Iron Manie 2 dla tego filmu. To się nazywa zła umiejętność dobierania ról...

Ivelise

Dzięki temu mamy świetną Scarlett Johansson w tej roli a Emily prawdopodobnie była świadoma długoletniej pracy w roli Czarnej Wdowy lub nie miała czasu w napiętym harmonogramie,więc nie oceniajmy na wyrost ;-) ani Emily ani Scarlett ta decyzja nie wyszła na złe

Ivelise

Niestety prawda jest inna, studio FOX wymusiło na niej tą decyzję, a praca nad Gulliverem była dla niej czystą udręką.

DariuszSanitariusz

Wow, to mój błąd. Skoro to na niej wymusili, to się nie popisali. Szkoda, wielka szkoda.

Ivelise

" wymusili" to mocne słowo i raczej nadużycie, podpisała wcześniej kontrakt i musiała go wypełnić, nikt nie zmuszał jej do podpisania kontraktu :) pózniej dostała ofertę grania czarnej wdowy ale było już za późno.

ocenił(a) film na 7
Ivelise

Nie oglądałem Iron Man ale już sam tytuł podpowiada mi co to może być za dzieło... Domyślam się ,że to ze stajni Marvela? nie jestem w stanie trawić tych ich "rewelacyjnych" produkcji... Moja ocena dla Guliwera być moze zawyżona o jedno oczko ale osobiście tysiackrotnie wolę oglądać taką bajkę niż bajeczki Marvela którymi jarają się dojrzali (podobno) faceci heh...

michalsmm

Nie widziałem, ale musi być złe, a Iron Man to ekranizacja piosenki od Black Sabbath ;)

ocenił(a) film na 4
Ivelise

Taa, i dlatego Johansson będzie "czarną wdową" do końca kariery. Z innych ról jej nawet nie kojarzę:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones