PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493898}

Podróże Guliwera 3D

Gulliver's Travels
5,5 32 287
ocen
5,5 10 1 32287
5,0 3
oceny krytyków
Podróże Guliwera 3D
powrót do forum filmu Podróże Guliwera 3D

Wiem, że tak się nie robi. Filmu nie widziałem, ale nie trzeba być jasnowidzem by to wyczuć.
Temat do wykopania po premierze :>

Kazioo

kazioo, znawca czy idiota, post do wykopania po premierze...

Kazioo

a ja myślę ze moze byc ciekawe jeśli będzie utrzymane w klimacie innych komedii Black'a jak np kostka przeznaczenia ;)

aerials

właśnie w filmie widać to co lubi jack jack czyli gitarę, gra bodajże w guitar hero... nie rozumiem ludzi którzy z góry zakładają że film będzie głupi po zwiastunie... efekty nie powalają, ale nie są złe, i zwiastun zrobiony w innym stylu niż nawet zwiastun filmów komediowych... muzyka nie zgrana ze scenami, i także zwiastun dużo nie zdradza, po prostu, taki pokaz że film jest i trafi do kin, po niektórych trailerach można się domyślić fabuły, a tutaj nic, nie wiadomo co i jak ;D może to i lepiej...

Kazioo

pfff.... sam ześ jest jak gniot....

EvilNicks

tacy specjaliści jak on, pewnie nie siedzi tylko przed kompem ale pracuje w wielkiej firmie producenckiej stąd taki znawca.

Kazioo

przynajmniej jesteś szczery

ocenił(a) film na 2
Kazioo

Zgadzam sie - niesty gniot totalny

użytkownik usunięty
Sztorm68

racja kicha...jednym słowem byłam w kinie z ciekawości spodziewałam się czegoś lepszego sama się sobie dziwiłam ze dałam się namówić na ten ''film'' z resztą to nawet nie zasługuje na miano ''filmu'' totalna porażka to najlepsze określenie nie polecam ale to moje zdanie może komuś się spodobało to nie wnikam ;)...

użytkownik usunięty

aha a co do efektów 3 D?? a czy w ogóle jakieś były??? oglądałam ten film bez okularów bo nie były potrzebne ;]

ocenił(a) film na 5
Kazioo

Szału nie ma ale najgorszy także nie jest. Myślę że był kierowany do dzieci i im się spodoba w pewnym stopniu na pewno :)

Skotnik

zgadzam się - lipa jakich mało, poza tym tego głownego aktora nie znoszę, dziala mi gostek na nerwy. W sumie - SZKODA!! tych 33zeta na bilet w Cinema City !

ocenił(a) film na 6
xatt1975

fajny ten gniot :) mi się podobał :)

Kazioo

Przez takich cymbałów jak autor tematu, takie strony tracą sens, nie oglądałeś? nie wypowiadaj się, wyczuć to można ale twoją ignorancję. Wiesz, że tak się nie robi ale miałeś nieodpartą pokusę napisania tych wypocin,bo tak i już. Internet dla niektórych powinien być zabroniony. Byłem w kinie, film dobry na obejrzenie z dziewczyną no i dla dzieci. Jeśli wielcy znawcy oczekiwali po tym filmie nie wiadomo jakiej głębi to szkoda gadać, film miał być lekki i zabawny i dostarczyć rozrywki i to dostałem. Jak najbardziej polecam

użytkownik usunięty
szmaszmoo

Skoro ten humor Ci się podobał, to współczuję.

współczujesz bo co? bo Twój gust jest najświętszy? Przepraszam, następnym razem przed obejrzeniem zapytam Cię o zdanie. Przynajmniej wypowiadam się po obejrzeniu. Bez komentarza

użytkownik usunięty
szmaszmoo

co się ludzie tak kłócicie o gustach się nie dyskutuje niektórym film się podobał a niektórym nie...tak bywa ja na cuda nie liczyłam ale film nie przypał mi do gustu ponieważ nie spełnił moich nawet minimalnych oczekiwań...a jak się komuś podoba to niech się podoba no i tyle na ten temat niema sensu się kłócić

użytkownik usunięty

Dobra, masz przed sobą dwóch komików. Jeden zabawia ludzi grubiańskim zachowaniem, puszczaniem bąków, drugi subtelnym, inteligentnym humorem.
szmaszmoo, skoro podobają Ci się komedie z Jackiem Blackiem (którego niezwykle cenię za działalność muzyczną, abstrahując na chwilę) to wybierasz tego pierwszego komika. I tutaj już mam prawo ocenić po guście humorystycznym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones