PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493898}

Podróże Guliwera 3D

Gulliver's Travels
5,5 32 278
ocen
5,5 10 1 32278
5,0 3
oceny krytyków
Podróże Guliwera 3D
powrót do forum filmu Podróże Guliwera 3D

Film koszmarny, propagujący kłamstwo i obłudę jako sposób na życie. Naprawdę nie
polecam.
Coś w stylu rozmowy Jacka Blacka w barze z reżyserem:

"Czesiu, już dawno nie grałem, wymyśl dla mnie tu na szybko jakiś scenariusz, masz tu
serwetkę i pisz"

ocenił(a) film na 1
Wojtek_Myszka

Jestem ciekawe co masz na myśli pisząc "propagujący kłamstwo i obłudę jako sposób na życie"?

ocenił(a) film na 2
misfits86

oglądałeś/łaś ten film może?

ocenił(a) film na 1
Wojtek_Myszka

Odpowiedź brzmi: owszem, oglądałem ten film Drogi Panie.

ocenił(a) film na 2
misfits86

No to, Drogi Panie, napewno widziałeś, że Black jak wylądował na tej lilipuciej wyspie kopiował i plagiatował wszystko co się da aby stać się gwiazdą za co tak na prawdę nie poniósł zadnych konsekfencji, ani nikt go nie potępił, a wrecz na końcu filmu każdy pocałował go w pierścień

Wojtek_Myszka

Różnych kłamców całuje się w pierścień i do dziś, chyba, ze mi coś umknęło ostatnimi czasy.

ocenił(a) film na 7
finallyh

Trafna uwaga finallyh.

Do Myszki.
A czy kłamstwo w końcu nie wyszło na jaw? Nie musiał się ukorzyć i wyznać prawdę by mu wybaczono? No i musiał w końcu stanąć do walki z r2d2 stalowym gigantem :P

Wojtek_Myszka

Myszka Ile ty masz latek 2-5? Jak coś jest fantasy, komedia to jak może być prawdziwe? Haha...

Wojtek_Myszka

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones