PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493898}

Podróże Guliwera 3D

Gulliver's Travels
5,5 32 289
ocen
5,5 10 1 32289
5,0 3
oceny krytyków
Podróże Guliwera 3D
powrót do forum filmu Podróże Guliwera 3D

tragiczny dubbing, dla mnie, jako dla fana Jacka Blacka, jakiekolwiek dubbingowanie go to
świętokradztwo ;D

ocenił(a) film na 4
mati_kroolik

zgadzam się zdecydowanie! po pierwsze jestem na nie jeżeli chodzi o dubbingowanie filmów jako tako, a po drugo..Jack Black i jego słowne i wokalistyczne "ustne igraszki", zdubbingowane?? NIE! NIE! i jeszcze raz NIE! :) oby w kinach była dostępna wersja z napisami!

użytkownik usunięty
mati_kroolik

racja, nie da sie zdubbingować JB ;]
tenac !

ocenił(a) film na 5

Jack Black za tą rolę został nominowany do Złotej Maliny, wiec musiał zagrać tragicznie.

kolsol

Po 1.: Najpierw się ogląda potem ocenia. Więc stwierdzenie, że "Jack Black za tą rolę został nominowany do Złotej Maliny, wiec musiał zagrać tragicznie", jest troszkę głupie.

Po 2. Nie warto sugerować się Złotymi Malinami, bo czasem nominacje są troszkę naciągane, a same nominowane filmy (oczywiście nie wszystkie) nie są takie złe. Dla mnie fenomenem jest jednoczesna nominacja piosenki Aerosmith "I don't wanna miss a thing" do Oscara i Złotej Maliny.

mati_kroolik

Dokładnie! Długo czekałam na ten film, ale jak usłyszałam w zwiastunie nie ten głos, co trzeba, stwierdziłam, że dam sobie spokój z oglądaniem 'Guliwera' w kinie (chyba, że ktoś wpadnie na pomysł, żeby puścić wersję oryginalną).

mati_kroolik

jakiekolwiek dubbingowanie czegokolwiek to świętokradztwo :) A na film poczekam, wyjdzie na Blu-Ray, będzie z napisami, będzie fajnie :D

ocenił(a) film na 7
inzynier6

również sie zgadza,, niewyobrażam sobie obejżenie tego filmu z dubbingiem :) wole napisy

ocenił(a) film na 6
mati_kroolik

Byłem na filmie w kinie i właśnie muszę przyznać - Zdubbingowanie go, to największy minus. Szkoda, że nie było wersji z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones