PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493898}

Podróże Guliwera 3D

Gulliver's Travels
5,5 32 279
ocen
5,5 10 1 32279
5,0 3
oceny krytyków
Podróże Guliwera 3D
powrót do forum filmu Podróże Guliwera 3D

Podróże Guliwera

użytkownik usunięty

Luźna adaptacja książki Jonathana Swifta, gdzie w tytułowego bohatera wciela się Jack Black.
Najnowsza kinowa opowieść o Guliwerze dostała od twórców współczesnego kopa. Główny bohater zapoznaje miniaturowych ludzików z hitami światowej kinematografii, gra z nimi w piłkarzyki oraz walczy z R2, który przemienia się niczym robot z filmów Michaela Bay’a. Są świetne efekty specjalne, są dobre momenty jak chociażby odgrywanie scen z „Titanica” i „Gwiezdnych wojen”, jest też przesłanie dotyczące miłości i tego typu pierdoł. „Podróże Guliwera” jest komedią stricte familijną przeznaczoną dla dorosłych lubiących oglądać kino ze swoimi pociechami. Mnie ten obraz momentami przynudzał, a ostatnia scena gdy Jack Black zaczyna śpiewać jaka to wojna jest zła jeszcze bardziej zepsuł mi odbiór tego filmu. I dlaczego w tym wszystkim udział wzięła Emily Blunt?

Zapraszam do siebie na bloga ;)

ocenił(a) film na 6

Jak dla mnie świetny filmik zaluguje na ocene dobry (7/10), zabawna luźna interpretacja sławnej opowieści, nie rozumiem w ogóle tak niskiej oceny, a wcale nie jestem wulgarnie mówiąc szczylem. Taka ocena zapewne wynika z tego że dzisiejsza widownia oczekuje od filmu wybuchów, efektów specjalnych itd. no cóż dziwne czasy.

użytkownik usunięty
Nozix

Ja akurat nie jestem osobą, która w kinie szuka efektów specjalnych i wybuchów bo mnie to nuży. A "Podróże Guliwera" jakoś nie przypadły mi do gustu, bywa ;)

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones