PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493898}

Podróże Guliwera 3D

Gulliver's Travels
5,5 32 252
oceny
5,5 10 1 32252
5,0 3
oceny krytyków
Podróże Guliwera 3D
powrót do forum filmu Podróże Guliwera 3D

słabo

ocenił(a) film na 3

Bardzo słaby film, pamiętam z dzieciństwa kreskówkę o podróżach Guliwera, którą uwielbiałam, wersja filmowa do niczego, nie jest ani odrobine zabawna, moze jakbym miała góra 10 lat to by mi się podobało. I jeszcze chamski dubbing.

ocenił(a) film na 6
leosia10

Widzę, że intelektualnie zatrzymałaś się właśnie w wieku 10-ciu lat i na tej kreskówce.^^

viatori

A to ponieważ bo ma inne zdanie od ciebie?

ocenił(a) film na 6
buterfly

Odpowiedziałem emocjonalnie ponieważ w swojej wypowiedzi leosia10 obraża innych użytkowników. Z góry zakłada, że ma rację, a inni są dziecinni i się mylą. Proszę wysilić umysł, myślenie nie boli. Pozdrawiam.

viatori

A konkretnie to kogo obraża - Równie się zgadzam z leosia10 dziecku może film się spodobać, natomiast dorosłym już niekoniecznie.

ocenił(a) film na 6
buterfly

Obraża użytkowników, którym być może film się spodobał(bo lepiej zrozumieli podteksty i anegdoty od nich) zniżając ich intelektualnie do poziomu dziesięciolatka(zresztą Ty też). Uważam się za poważnego człowieka i film bardzo mi się podobał.

viatori

Jedno tylko uwaga -Zauważ w mojej wypowiedzi słowo może :)

Wspominane przez ciebie podesty i anegdoty uważam za słabe, wiec oczywiście że każdy oceni film inaczej :)

ocenił(a) film na 4
leosia10

Też pamiętam kreskówkę :)
Gdzie można ją zobaczyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones