PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34510}

Podróże z moją ciotką

Travels with My Aunt
6,4 180
ocen
6,4 10 1 180
Podróże z moją ciotką
powrót do forum filmu Podróże z moją ciotką

5/10

ocenił(a) film na 5

Spory niedosyt na kilku frontach. Sam film nudnawy. Dobór aktorów absurdalny: Maggie gra ciotkę Henry`ego, ale nawet charakteryzacja nie jest w stanie odeprzeć wrażenia, że Maggie jest na to za młoda. Metryczka mówi sama za siebie: Maggie ma 38 lat w chwili kręcenia filmu, a Alec - 47!!!
Do tego kostiumy i scenografia. Może i są niezłe same w sobie, ale nie pasują do epoki. Po samochodach i helikopterach wiemy, że to film współczesny, a jednak stroje aktorów przywołują na myśl koniec XIX wieku.

edgemoon

hmm, a gdzie widziałeś ten film ?!

ocenił(a) film na 5
Robertul

TCM, nagrany kilka miesięcy temu

edgemoon

skusiłem się, i zobaczyłem na TCM....
Jeśli chodzi o wiek obu aktorów... Moim zdaniem, charakterystyka i kostiumy zrobiły swoje ! Maggie wyglądała na starą ciotkę :)
A znowu jak piszesz że kostiumy nie pasują do epoki, to moim zdaniem, główna bohaterka ubierała się specyficznie i jak sam pewno zauważyłeś wyróżniała się wśród innych.
Po wszystkich przeczytanych opiniach, myślałem że film będzie zły, a był dobry.
Maggie Smith pokazała kawał dobrego aktorstwa, Była znakomita !
Ode mnie 7/10 ;)
Dzięki i pozdrawiam.

edgemoon


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones