PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013968}
5,3 1 275
ocen
5,3 10 1 1275
4,0 3
oceny krytyków
Podrabiani zakochani
powrót do forum filmu Podrabiani zakochani

Dawno tak dobrej komedii nie oglądałem. Genialny pomysł, już podczas oglądania myślisz, że nic lepszego nie będzie to się grubo można się pomylić. Polecam ten film polskim reżyserą, żeby zobaczyli jakie powinni komedie kręcić.

ocenił(a) film na 3
Warta_Emil

Ja się niestety mocno rozczarowałem. Ogólnie pomysł fajny, film całkiem nieźle się ogląda, choć bardzo często nudzil, akcja dość wolno się rozgrywa. Ale najgorsze jest to, że w zasadzie chyba raz czy dwa się uśmiechnąłem, więc trochę słabo jak na komedie. Nie wiem co nie wyszło, czy kwestia głównych postaci, czy czegoś innego, ale wyszło moim zdaniem dość drętwo.

ocenił(a) film na 10
Ipog

Jakiś dziwny jesteś :)

ocenił(a) film na 4
Warta_Emil

Przyznaj, że oglądałeś to upalony i stąd Twoja euforia :) Zgodzę się z Ipog - mogło być znacznie, znacznie lepiej

ocenił(a) film na 10
marigi

Pewnie dla tego, że wcześnie zrobiłem sobie maraton filmowy polskich komedii.

Warta_Emil

REżYSERĄ.. a co my we francji ? na stówe upalony oglądał ?

czouk7777

A tamten nadal nie ma pojecia gdzie zrobil blad...

ocenił(a) film na 10
CyboRKg

to był sarkazm :) Jelopy

Warta_Emil

Ooo, znasz slowo "sarkazm"! To jeszcze wygooglaj sobie co ono oznacza. Jelop to ten co daje 10-ki przecietnym filmidlom.

ocenił(a) film na 10
CyboRKg

To napisz proszę, który film według twojej oceny, dałbyś 10-tkę, a zobaczymy jakim jesteś jełopem :)

Warta_Emil

Kto jest jelopem to juz ustalilismy. Nie pograzaj sie bardziej.

ocenił(a) film na 10
CyboRKg

Zatkało   kakao hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones